The Voice of Poland

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 - LIVE 2. Kto odpadł z programu 20.11.2021?

2021-11-20 22:41

Trwa dwunasta edycja jednego z najpopularniejszych, muzycznych programów w Polsce. Trenerzy w składzie: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron skompletowali już swoje drużyny. Za nami pierwszy odcinek live, podczas którego z programem TVP2 pożegnało się czterech uczestników, po jednym z każdego zespołu. Kto odpadł z The Voice of Poland w drugim odcinku live? Sprawdźcie!

The Voice of Poland 12 - kto odpadł z programu 20.11.2021? The Voice of Poland to muzyczne show Telewizji Polskiej, które daje swoim uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby wystąpić przed wielomilionową publicznością i zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Program jest prawdziwą trampoliną do sławy, czego świetnym dowodem jest Natalia Nykiel, Sarsa, Alicja Szemplińska, Mateusz Ziółko, Marcin Sójka czy też Krystian Ochman. Na początku września 2021 roku premierę miała dwunasta edycja programu The Voice of Poland. Na Przesłuchaniach w Ciemno pojawili się wokaliści, którzy również marzą o muzycznej karierze. Kto w najbliższych tygodniach będzie kontynuować swoją przygodę w programie, a kto odpadł z programu 20.11.2021?

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 12 - LIVE 2. Kto odpadł?

O tym, kto odpadnie z programu The Voice of Poland 2021 w drugim odcinku na żywo ponownie zadecydują zarówno widzowie, jak i trenerzy w składzie: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ to właśnie tu znajdziecie informację na temat tego, kto odpadł z The Voice of Poland. W drugim odcinku live z programem pożegnali się:

- siostry Adriana Owczarczyk i Paulina Szymlek z drużyny Justyny Steczkowskiej 

- Igor Kowalski z drużyny Sylwii Grzeszczak 

- Anna Hnatowicz z drużyny Marka Piekarczyka 

- Wiktor Kowalski z drużyny Tomsona i Barona