The Voice of Poland 12 - FINALIŚCI. Kto w finale programu? [UCZESTNICY]

2021-12-04 16:50
Trenerzy The Voice of Poland 2021
Autor: WBF Trenerzy The Voice of Poland 2021

Finał 12. edycji The Voice of Poland nadchodzi wielkimi krokami. Już w sobotę 4 grudnia przekonamy się, kto zgarnie główną nagrodę i spełni swoje marzenie podpisując kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Przedstawiamy wszystkich finalistów programu.

The Voice of Poland 12 - kto w finale programu? Muzyczne show cieszy się w Polsce niesamowitą popularnością i gromadzi przed ekranami telewizorów tysiące widzów. Wkrótce zakończy się już 12. edycja programu "The Voice of Poland", która do tej pory dostarczała ogromnych emocji. Wszyscy czekają jednak na najważniejszy etap programu - czyli wielki finał! Już wiemy, kto w najbliższa sobotę zaśpiewa i zawalczy o tytuł najlepszego z najlepszych. Do finałowych zmagań staną tylko cztery osoby, po jednej z każdej trenerskiej drużyn. Kto znalazł się w tej finałowej czwórce? Odpowiadamy!

The Voice of Poland 12 - FINALIŚCI. Kto w finale programu? [UCZESTNICY]

Finał dwunastej edycji The Voice of Poland odbędzie się w sobotę 4 grudnia o godzinie 20:00 na TVP2. Znamy już wszystkich finalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce oraz kontrakt z wytwórnią. W finale o nagrodę główną zawalczy: Marta Burdynowicz, Rafał Kozik, Wiktor Dyduła i Bartosz Madej.

Sonda
Kto wygra "The Voice of Poland 12"?
Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze