The Voice Kids - najnowsze piosenki uczestników. Wybierz największy hit lata 2020!

2020-07-10 14:25 Maksymilian Kluziewicz
The Voice Kids
Autor: YouTube/Małe TGD, Viki Gabor, Carla Fernandes, Marcin Maciejczak, AniKa Dąbrowska & materiały prasowe

Gdy program The Voice Kids debiutował w polskiej telewizji, chyba nikt nie spodziewał się, że wylansuje on tak wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Finaliści talent show i nie tylko, mimo młodego wieku, podbijają dziś rynek swoimi hitami. Na ESKA.pl dowiecie się, kto w ostatnich tygodniach zaprezentował swój najnowszy numer. Dajcie znać, która z premier muzycznych jest waszą ulubioną!

The Voice Kids - finaliści programu nie zwalniają tempa po jego zakończeniu. Popularny na całym świecie format zadebiutował w polskiej telewizji w 2018 roku i od razu spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności. W roli jurorów pojawili się Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Dzięki głosom telewidzów, pierwszą edycję muzycznego show wygrała Roksana Węgiel. W drugiej i trzeciej edycji, w fotelach jurorskich ponownie zasiedli męscy przedstawiciele pierwotnego składu. Edytę Górniak zastąpiła jednak Cleo. Wokalistka doprowadziła do zwycięstwa swoją podopieczną AniKę Dąbrowską. Trzecią odsłonę programu, który zakończył się w lutym tego roku wygrał Marcin Maciejczak z drużyny Dawida.

Zarówno zwycięzcy show, jak i jego finaliści nie zwalniają tempa. W ostatnich tygodniach w sieci pojawiły się ich nowe single. Roksana Węgiel wypuściła piosenkę z dziecięcym zespołem Małe TGD, a Viki Gabor kolejny singiel zapowiadający jej debiutancki album. Kto jeszcze wypuścił nowy kawałek? Poniżej zamieszczamy wszystkie najgorętsze nowości od uczestników The Voice Kids.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice Kids - piosenki uczestników

W ostatnim czasie pojawiło się wiele gorących premier od wokalistów, którzy karierę rozpoczynali w The Voice Kids. Marcin Maciejczak zaprezentował swój drugi singiel Deszcz i bez, a AniKa Dąbrowska zaprezentowała swój debiutancki album Afirmacja. Wydawnictwo promuje singiel Nawet jeśli jutra nie ma. Do sieci trafiły też piosenki finalistów show, którzy nie wygrali. Carla Fernandes wydała kawałek Por Qué z Maikelem Delacallem, a siostry Tracz udostępniły wspólny utwór Przed nami cały świat. Dajcie nam znać w sondzie poniżej, która z piosenek jest waszą ulubioną.

Najnowsze