The Voice Kids 4 - uczestnicy wykonali urzekający utwór z Króla Lwa

2021-03-29 10:57 Adam Bysiek
The Voice Kids - Król Lew
Autor: fot. TVP fot. TVP

Trwa już sezon bitew w kultowym muzycznym talent show The Voice kids 4 emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Za nami jeden z najbardziej urzekających występów najmłodszych uczestników programu. uczestnicy rozczulili nie tylko jurorów show, ale tez miliony widzów przed telewizorami. Sprawdzamy jak porazili sobie uczestnicy! jak Wam się wydaje, poszło im świetnie?

Podczas bitew, w ostatnim odcinku czwartej edycji The Voice Kids, trójka najmłodszych wokalistów zaskoczyła telewidzów i ujęła za serca członków jury!

The Voice Kids 4 - uczestnicy wykonali utwór z Króla Lwa

Uczestnicy The Voice Kids 4: Nikiel, Włodarczyk i Marszał postanowili zaprezentować widowni autorska interpretacje i wykonanie legendarnego utworu Miłość rośnie wokół nas z bajki Król Lew! Urzekający i chwytający za serce utwór w połączeniu z wyjątkowymi głosami najmłodszych uczestników trafił już do sieci! koniecznie sprawdźcie jak poradzili sobie wokaliści!

Ten iście teatralny występ z pewnością przejdzie do historii programu. utwór w sieci odtworzyło już ponad 88 tysięcy osób, a przypomnijmy, że do Internetu trafił niespełna 48 godzin temu, czyli wieczorem 27 marca 2021 roku.

The Voice Kids 4 - uczestnicy urzekli wszystkich

W kolejnym odcinku The Voice Kids 4 Szymon Nikiel, Hania Włodarczyk oraz Gabriela Marszał stoczyli bitwę o pozostanie w programie. Swoim wykonaniem piosenki, którą wszyscy kojarzymy z jednej z najczęściej oglądanych bajek na świecie Król Lew, sprawili, że w sieci naprawdę zawrzało! Świadczyć o tym mogą chociażby liczne pozytywne opinie wyrażone przez członków jury co do całej trójki wokalistów. W tej konkretnej wokalnej rywalizacji najlepszy okazał się Szymon Nikiel.

Najnowsze