The Voice. Ariana Grande to nie pierwsza wielka gwiazda na fotelu jurora. Kto pojawił się wcześniej?

2021-03-31 10:06
Ariana Grande
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

The Voice to aktualnie najpopularniejszy telewizyjny format muzyczny na świecie. Spektakularne wyniki oglądalności osiąga nie tylko w Polsce. 30 marca ogłoszono, że na fotelu jurora w USA zasiądzie Ariana Grande. Jednak to nie jedyna gwiazda wielkiego formatu, która zasiadła na czerwonym fotelu. Kto znany był trenerem w zagranicznych edycjach The Voice? Oto kilka nazwisk.

The Voice USA zaskoczyło nie tylko swoich widzów, ale także ludzi z całego świata. Ogłoszono, że w najnowszej edycji programu po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie Ariana Grande. To niespodziewany wybór. Mało kto spodziewał się, że taka gwiazda może zasiąść w jury telewizyjnego show. Tym bardziej, że Ariana kilka miesięcy temu wydała swój kolejny album studyjny Positions, który odnosi spektakularne sukcesy. Fani podejrzewają, że ich idolka skorzystała z braku koncertów z powodu koronawirusa i dlatego zgodziła się na tą nową przygodę. Nie ma wątpliwości, że wyniki oglądalności pójdą jeszcze bardziej w górę, a odcinkami zainteresują się międzynarodowe media. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy na fotelu jurora zasiądzie gwiazda światowego formatu. Przygotowaliśmy kilka nazwisk, których udział w The Voice spotkał się z podobnym odgłosem.

Ariana Grande kiedyś i dziś

The Voice USA - Miley Cyrus

Ogromnym zaskoczeniem był udział Miley Cyrus. Była gwiazda Disneya, podobnie jak Ariana Grande, pojawiła się w amerykańskiej edycji programu. Jej udział zbiegł się z premierą utworu Malibu, który okazał się wielkim hitem. Obok Miley w roli jurorów wystąpili Adam Levine z zespołu Maroon 5, Jennifer Hudson oraz Blake Shelton. Miley nie udało się wygrać. Jej finalista zajął trzecie miejsce. Piosenkarka nie powróciła w kolejnej edycji.

The Voice USA - Christina Aguilera

W amerykańskiej edycji wystąpiła także znana na całym świecie Christina Aguilera. Gwiazda pojawiła się w roli jurora aż sześć razy. Była coachem już w pierwszej edycji. Do tej pory udało jej się wygrać tylko raz. W 10. edycji triumfowała jej podopieczna Alisan Porter. To był ostatni udział Aguilery w programie.

The Voice Australia - Ricky Martin

Król latynoskich rytmów aby wziąć udział w programie The Voice poleciał aż na drugi koniec świata. Ricky Martin, znany z takich piosenek jak Livin' La Vida Loca, wystąpił w australijskiej wersji The Voice aż trzy razy. Nigdy nie udało mu się wygrać, ale dwa razy zajął drugie miejsce. Co ciekawe, The Voice to nie jedyny program, w którym Ricky był jurorem. Wcześniej wystąpił jako szef jury w programie La Banda, w którym powstał popularny na całym świecie boysband CNCO.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze