Ten zespół jako pierwszy w historii zagrał koncert w bańkach! Jak wyglądało wydarzenie? [SZCZEGÓŁY]

koncert w bańkach
Autor: Pixabay.com

Ten zespół jako pierwszy w historii zorganizował koncert w plastikowych bańkach! Jak wyglądało całe wydarzenie? Czym wyposażone były kosmiczne bańki? Więcej ciekawostek o nowej formie koncertów, która za jakiś czas może przejść do normalności przeczytacie poniżej!

To się dzieje! Pierwszy koncert zorganizowany w plastikowych bankach z pewnością przejdzie do historii. Być może zapoczątkuje też nową erę rozrywkowych wydarzeń. Czy tak teraz będą wyglądały koncerty w przyszłości? Dokładnie 22 stycznia 2021 roku rockowy popularny zespół The Flaming Lips zorganizował koncert w bańkach, dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli spokojnie zachować bezpieczny dystans. Wydarzenie miało miejsce w amerykańskim Oklahoma City. Jeden z muzyków zespołu zapewniał, że udział w ich imprezie będzie bezpieczniejszy niż wyjście do sklepu spożywczego.

Każdy uczestnik w trakcie trwania koncertu znajdował się w dużej, kosmicznej plastikowej bańce, w której była butelka wody, ręcznik oraz specjalna tabliczka do alarmowania obsługi. W momencie, kiedy zrobiło się zdecydowanie za ciepło w bańce lub miało się chociażby potrzebę wyjścia do toalety wystarczyło kliknąć przycisk. Dodatkowo każdy, kto opuszczał plastikową bańkę, choćby na chwilę zobligowany był do założenia maseczki. 

Koncert w bańkach to przyszłość? 

Taka forma koncertów może za jakiś czas okazać się naszą nową normalnością, codziennością. Z wpisów i filmików umieszczanych w sieci przez internautów jasno wynika, że koncert w takim stylu był jedną z lepszych rzeczy w ich życiu. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze