Justin Bieber

i

Autor: Backgrid/East News

GWIAZDY

Ten chłopiec wygląda jak Justin Bieber! Podobieństwo jest uderzające. Szybko zrobił furorę!

2024-02-21 16:12

Debiut Justina Biebera na zawsze zmienił losy współczesnej popkultury. Styl spopularyzowany przez artystę szybko znalazł swoich zwolenników na całym świecie. Grzywka i luźne ubrania stały się symbolem będących "trendy" nastolatków. Aktualnie furorę w mediach społecznościowych robi dziecięcy model, który wygląda jak Justin na początku kariery. Aż trudno uwierzyć, że to nie on.

Na przestrzeni lat Justin Bieber przeszedł sporą metamorfozę. Dziś już tylko najwięksi fani pamiętają, jak wyglądał za czasów swojego debiutu. Wokalista zaczął karierę jako dziecko, wydając singiel "One Time", który nie tylko odmienił jego życie, ale i losy współczesnej popkultury. Nastolatek w ekspresowym tempie stał się globalną ikoną, której styl kopiowali chłopcy na całym świecie. W latach 2009-2011 prawdziwą furorę wśród nastolatków robiła fryzura "na Biebera", nazywana też "hełmem". Użytkownicy Tik Toka mogli przeżyć szok, widząc nagranie udostępnione przez jedną z agencji zajmujących się dziecięcymi modelami. Sef, bo tak ma na imię bohater filmiku, do złudzenia przypomina Justina Biebera z czasów jego głośnego debiutu. Fani piosenkarza twierdzą, iż spokojnie mógłby zagrać go w filmie biograficznym. Niepotrzebna byłaby żadna charakteryzacja!

Justin Bieber wrócił na scenę. Tak szczęśliwego fani nie widzieli go od dawna!

Luna na Eurowizji | MAKS ON AIR SHORT

Justin Bieber ma sobowtóra

Zaczynający karierę jako dziecięcy model Sef to kopia Justina Biebera. Podobieństwo jest wręcz uderzające! Nagranie chłopca pojawiło się na profilu Kidz Management i z miejsca wygenerowało miliony odsłon. Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom. To niesamowite, żeby być do kogoś aż tak podobnym. Zobaczcie sami. Myślicie, że viralowy filmik dotarł już do samego Justina Biebera?