kobieta

i

Autor: Canva

Astrologia

Te znaki zodiaku boją się miłości. Zostały skrzywdzone zbyt wiele razy

2024-01-09 15:29

Niektóre znaki zodiaku wydają się mieć większą skłonność do niepowodzeń w miłości i ciężko jest im odnaleźć szczęście w związkach. Wszystko ze względu na liczne relacje, które sprawiły, że miłość przestała mieć dla nich jakiekolwiek znaczenie. Czy zaliczasz się do tego grona? A może ktoś z Twoich bliskich jest jedną z tych osób?

Znaki zodiaku, które boją się miłości wielokrotnie przekonały się, że zakochanie, to nie tylko motylki w brzuchu i szybciej bijące serce, ale także łzy i rozczarowania. Takie osoby wielokrotnie ulokowały swoje uczucia w niewłaściwych kandydatach i zostały skrzywdzone. Nic dziwnego, że kiedy tylko poczują pierwsze oznaki zakochania robią wszystko, by zgasić te emocje i uczucia w zarodku. Strach przed miłością sprawia, że stali się mistrzami w udawaniu obojętności i uciekaniu przed zobowiązaniami i relacjami. Podkreślają, że wolą być same, niż kolejny raz przezywać załamanie i czuć gorycz wypełniającą ich umysły.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Znaki zodiaku - oni boją się miłości

Strach przed miłością to coraz bardziej powszechne zjawisko, z którym mierzą się młodzi ludzie. Wiele osób rezygnuje ze szczęścia u boku wymarzonej osoby tylko ze względu na swoją przeszłość. Złamane serca, tysiące łez i rozczarowania spowodowały, że te trzy znaki zodiaku wolą spędzić samotne życie, niż kolejny raz próbować znaleźć miłość swojego życia. Czy należysz do tej grupy?

  • Baran

Barany marzą o założeniu szczęśliwej i kochającej rodziny, która byłaby ich ostoją w życiu. Niestety, osoby spod tego znaku zodiaku zbyt wiele razy zostały skrzywdzone, dlatego kiedy tylko pojawia się na horyzoncie osoba, która mogłaby ich zauroczyć, decydują się na ogromny dystans lub ucieczkę. Zdecydowanie bardziej wolą spokój i rutynę od negatywnych myśli.

  • Panna

Panny niesamowicie boją się kolejnego odrzucenia, dlatego wolą pokazywać obojętność i zdystansowanie. Nie chcą kolejny raz przechodzić przez złamane serce i zranione uczucia. Boją się ryzykować. Wolą mieć spokój i stabilność, zamiast kolejnych dylematów dotyczących tego, czy ich kolejny partner znowu ich nie zrani.

  • Byk

Osoby spod tego znaku zodiaku są przerażone wizją kolejnego zakochania. Są przekonane, że tym razem znowu skończą ze złamanym sercem, które będą leczyły komediami romantycznymi, tonami lodów i nieprzespanymi nocami. Ich głównym problemem jest niezdecydowanie i strach przed otwarciem się i zaangażowaniem w związek. Nic dziwnego. Zbyt wiele razy trafiły na nieodpowiednie osoby.