Te gwiazdy mają polskie korzenie. W ich żyłach płynie polska krew! [GALERIA]

2022-09-27 16:07
Te gwiazdy mają polskie korzenie
Autor: MARK RALSTON/AFP/East News, Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Wiele światowych gwiazd może pochwalić się polskim pochodzeniem. Wokaliści posiadający polskie korzenie wcale nie należą do rzadkości. Wiedzieliście, że przodkowie największych gwiazd muzyki na świecie pochodzą z Polski? Są nazwiska, których mogliście się nie spodziewać!

Zastanawialiście się kiedyś, które gwiazdy mają polskie korzenie? Okazuje się, że wiele światowych wokalistów może pochwalić się tym, że w ich żyłach płynie polska krew. Ich historie są różne. Część z nich wyjechała z naszego kraju jako dziecko, pozostali mają polskie geny dzięki swoim dziadkom i pradziadkom. Jednak każda z tych historii jest wyjątkowa. Światowy show-biznes pełen jest gwiazd mających polskie geny. My prezentujemy wam tylko małą część gwiazd, z którymi być może, w daleki sposób, jesteście spokrewnieni! Sprawdźcie naszą galerię, a następnie swoje drzewa genealogiczne!

Quiz dla fanów muzyki pop. Jak dobrze znasz karierę największych gwiazd?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze