Taniec z Gwiazdami - prowadzący ze wszystkich edycji. Na pewno niektórych nie pamiętaliście!

2019-10-31 17:25 MK
Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów, jakie kiedykolwiek były emitowane w polskiej telewizji. Aż ciężko uwierzyć, że telewidzowie mają szansę śledzić zmagania ich ulubionych gwiazd na parkiecie od 2005 roku. Na przestrzeni lat, wielokrotnie zmienili się prowadzący show. Na ESKA.pl przypominamy wszystkich prowadzących Tańca z Gwiazdami od I edycji do obecnej.

Taniec z Gwiazdami - prowadzący show odgrywają w nim bardzo ważną rolę. To właśnie oni informują telewidzów, która para uczestników żegna się w danym tygodniu z programem oraz wspierają ich, kiedy ci oczekują na noty od jurorów oraz opinie dotyczące ich postępów. Chociaż ciężko w to uwierzyć, polska edycja uwielbianego na całym świecie formatu Taniec z Gwiazdami wystartowała czternaście lat temu, w 2005 roku. Pierwszych trzynaście edycji najbardziej roztańczonego show, w którym gwiazdy show-biznesu uczą się tańczyć pod okiem profesjonalnych tancerzy, transmitowanych było na antenie stacji TVN. W 2014 roku, prawa do formatu nabyła telewizja Polsat. Zmianie uległa wówczas nazwa programu na Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, a do tej pory odbyło się dziesięć edycji. Na przestrzeni lat, poza składem panelu jurorskiego, zmianom ulegały też pary prowadzących. Niektórzy z nich sprawdzali się w swojej roli przez kilka edycji, a niektórzy gościli tylko na jeden sezon. Pamiętacie ich wszystkich?

Taniec z Gwiazdami - prowadzący

Gdyby zsumować wszystkie edycje Tańca z Gwiazdami, zarówno te emitowane przez TVN oraz Polsat, uzyskalibyśmy imponującą liczbę 23 odsłon kultowego programu. Łącznie, w roli prowadzących mieliśmy okazję podziwiać aż ośmiu prowadzących. Obecnie gospodarzami Tańca z Gwiazdami są Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Poniżej w galerii przypominamy wszystkich prowadzących program. Będziecie zaskoczeni!

Najnowsze