Taniec z Gwiazdami 8 - co dalej? Paulina Sykut-Jeżyna zdradza czy będzie kolejna edycja

2017-06-09 16:10
Taniec z Gwiazdami 8 - co dalej? Paulina Sykut-Jeżyna zdradza czy będzie kolejna edycja
Autor: fot. wbf Taniec z Gwiazdami 8 - co dalej

Taniec z Gwiazdami czeka duża zmiana?! Co się stanie z popularnym show telewizji Polsat? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Taniec z Gwiazdami 8 - co dalej z show? Media obiegła informacja, że to koniec programu Taniec z Gwiazdami i już przed wakacjami dowiedzieliśmy się, jaka jest przyszłość popularnego programu rozrywkowego. Szczegóły w rozmowie z jastrząbpost.pl zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna. Z jej wypowiedzi wynika, że kolejna edycja nie odbędzie się jesienią 2017.

Taniec z Gwiazdami - co dalej?

Paulina Sykut-Jeżyna powiedziała: - Każdy z nas pracuje w swoim zawodzie, więc to nie jest tak, że każdy zostaje bez pracy. Absolutnie. Więc nie. Mamy dużo zajęć pomimo tego, że nie będzie Tańca z gwiazdami, ale czekamy na kolejne edycje i to też na pewno będą duże emocje, kiedy za jakiś czas pojawi się Taniec z Gwiazdami, a trochę odpoczynku... Myślę, że to też taki naturalny bieg rzeczy, że coś się kończy, później coś się zaczyna. Właśnie z tych słów można wywnioskować, że telewizja Polsat postanowiła zrobić roczną przerwę od emisji kolejnej, ósmej już części Tańca z Gwiazdami.

Co zastąpi Taniec z Gwiazdami jesienią? Tego jeszcze nie wiadomo, ale podobno plany stacji są już znane pracownikom. Wiemy natomiast, że jesienią 2017 roku wraca program Voice of Poland! Poznajemy pierwszych jurorów programu!

Voice of Poland 8 - znamy pierwszego jurora!

Autor: brak danych

Voice of Poland 8 wraca do TV. W czerwcu rozpoczęły się pierwsze castingi do programu, w którym wybierany jest najlepszy głos w Polsce. W wakacje produkcja zacznie realizować nagrania castingowe z trenerami, a nowe odcinki do TVP 2 trafią we wrześniu 2017.

 

Najnowsze