Tak brzmi Jak zapomnieć po chińsku. Ta przeróbka zrobi wam dzień!

2020-08-04 15:46 Rafał Wróblewski
Tak brzmi Jak zapomnieć po chińsku. Ta przeróbka zrobi wam dzień!
Autor: screen z filmu na YouTube: jak zapomniec - wersja chinska / YouTube.com/Klocuch /// Jeden Osiem L- Jak Zapomnieć (Official Video) / YouTube.com/JEDENOSIEML Tak brzmi Jak zapomnieć po chińsku. Ta przeróbka zrobi wam dzień!

Wszystkiego można było się spodziewać - tego, że Taco Hemingway wrzuci do sieci płytę za darmo, zapowiedzi nowej piosenki Roksany Węgiel, czy na przykład teledysku od Quebonafide. Nikt jednak nie spodziewał się, że w sieci zacznie rządzić utwór Jak zapomnieć po chińsku. Jak brzmi jeden z największych hitów w tym języku? Posłuchajcie sami już teraz - na ESKA.pl!

Nasi rodzimi twórcy uwielbiają tworzyć znane, światowe hity, w polskich wersjach. Niedawno pojawiło się Stuck With You po polsku, Bella Ciao w naszym języku, czy chociażby hit numer 1 w naszym kraju, czyli Savage Love. Czujemy, że lada chwila internet zaleje fala znanych polskich utworów w zagranicznych wersjach. Stanie się tak za sprawą twórcy, znanego jako Klocuch. Tym razem rozśmieszył on internautów śpiewając megahit Jak zapomnieć, zespołu Jeden Osiem L, w języku chińskim. 

Klocuch dał się poznać z licznych przeróbek, które dały mu w sumie ponad 460 tysięcy subskrypcji. Jego popularność wzrosła, gdy w maju Taco Hemingway nominował go do nagrania swojego 16-zwrotkowego utworu w ramach Hot16Challenge2. Klocuch sam później z okazji hip-hopowego wyzwania nominował Norbiego, Rafała Brzozowskiego, a nawet Ojca Mateusza.

Jak zapomnieć po chińsku - nowa wersja

Jak zapomnieć, to oryginalnie piosenka, pod którą podpisuje się zespół Jedem Osiem L. Hip-hopowa grupa powstała z inicjatywy Marcina Siwka i Łukasza Wółkiewicza. Popularność zyskał za sprawą płyty Wideoteka z 2003 roku. Właśnie z niej pochodzi megahit, który znacie chociażby z anteny Radia ESKA, Jak zapomnieć. 

Jak zapomnieć po chińsku w trzy dni od premiery miał ponad 190 tysięcy wyświetleń, a przy tym 30 tysięcy łapek na tak i 271 osób. Internauci jednogłośnie określili, że Klocuch to prawdziwy twórca, człowiek renesansu.

Najnowsze