Savage Love od Jasona Derulo to hit wakacji 2020? Mamy jego cover po polsku!

2020-07-06 11:21 Maksymilian Kluziewicz
Cover piosenki Jasona Derulo
Autor: YouTube/XANSANA

Savage Love z udziałem Jasona Derulo może mocno namieszać w te wakacje! Piosenka pnie się w górę w notowaniu Radia ESKA, a Tik Toki z wykorzystaniem jej generują miliony wyświetleń. Jeśli byliście ciekawi, o czym popularny artysta śpiewa w najnowszym hicie z jego udziałem, na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź. Jedna z wokalistek-youtuberek nagrała cover Savage Love w języku polskim, a my prezentujemy go już teraz.

Jawsh 685 i Jason Derulo to autorzy tegorocznego hitu wakacji? Wszystko na to wskazuje! Po tym, jak nowozelandzki artysta skrywający się pod pseudonimem Jawsh 685 połączył siły z doskonale znanym słuchaczom Radia ESKA wokalistą, na Tik Toku zawrzało. Filmiki z wykorzystaniem bujającego singla generują miliony odsłon i stają się międzynarodowym trendem. W serwisie cyfrowym Spotify, chwytliwy numer dobił już prawie osiemdziesięciu milionów odsłuchań. Całkiem nieźle jak na kawałek, który zadebiutował w sieci niespełna miesiąc temu, prawda?

Jak można się było spodziewać, piosenka cieszy się popularnością również wśród twórców marzących o wielkiej sławie. Numer doczekał się licznych coverów, w tym również w języku polskim. Posiadająca już ponad tysiąc subskrypcji w serwisie YouTube wokalistka o nicku XANSANA wzięła na warsztat hit Savage Love i zaprezentowała jego polską wersję. Sprawdźcie, o czym jest cieszący się wielkim zainteresowaniem na całym świecie kawałek muzyczny, bez którego ciężko będzie sobie wyobrazić udane wakacje 2020.

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jason Derulo - hit Savage Love po polsku

O czym jest kawałek Savage Love? Tego dowiecie się z coveru, jaki na swoim kanale zamieściła XANSANA. Wokalistka powróciła po chwilowej przerwie z przytupem, biorąc na warsztat odnoszący coraz większe sukcesy numer muzyczny. Internauci są wyraźnie zachwyceni. Pod wideo można przeczytać same pozytywne opinie. Posłuchajcie Savage Love po polsku już teraz.

Najnowsze