Ariana Grande i Justin Bieber - hit Stuck With U PO POLSKU. Jej covery podbijały sieć!

2020-05-22 15:51 MK
Sandra Naum
Autor: YouTube/Sandra Naum

Sporo dzieje się ostatnio w życiu zawodowym Ariany Grande. Popularna wokalistka, która w zeszłym roku zaprezentowała album Thank U, Next, regularnie dzieli się z wielbicielami nową muzyką. Właśnie swoją premierę miał jej długo wyczekiwany numer z Lady Gagą, a niedawno ukazał się efekt jej współpracy z Justinem Bieberem. Coveru piosenki Stuck With U po polsku możecie posłuchać na ESKA.pl.

Ariana Grande, Justin Bieber - piosenka Stuck With U zaśpiewana po polsku na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom tego duetu. O współpracy dwóch najpopularniejszych obecnie artystów wielbiciele Ari i Jusa marzyli od lat. Gwiazdy prywatnie się przyjaźnią, występowali nawet razem na scenie, jednak nie nagrali żadnego wspólnego utworu. Aż do teraz. W maju swoją premierę miał singiel Stuck With U. Klimatyczny kawałek utrzymany w stylistyce ballad lat 50. nie jest jednak numerem mającym na celu podbicie list przebojów. Piosenka powstała z myślą o wsparciu fundacji First Responders Children, która pomaga dzieciom osób walczących na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa. Cały dochód ze sprzedaży utworu zostanie przekazany na stypendia i dotacje.

Niedługo po premierze kawałka Stuck With U, fani Justina i Ariany zgodnie orzekli, że to jeden z najpiękniejszych utworów z ich dorobku. Piosenka dotarła na sam szczyt listy przebojów w Stanach Zjednoczonych oraz doczekała się kilku wersji teledysku. Wszystko po to, by o szlachetnej akcji dowiedzieli się wszyscy. W sieci bez problemu można natrafić na covery wspólnego utworu gwiazd popu. Na nagranie własnej interpretacji zdecydowała się znana czytelnikom ESKA.pl Sandra Naum.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Stuck With You po polsku - cover

Sandra Naum ma na swoim koncie wiele coverów, które podbiły sieć. Senorita w jej wykonaniu ma już blisko pół miliona wyświetleń. Całkiem dużo, prawda? Najnowszym wideo dostępnym na kanale wokalistki jest jej interpretacja kawałka Stuck With You. Dziewczyna po raz kolejny zdecydowała się przetłumaczyć tekst piosenki i zaśpiewać ją w języku polskim. Jak jej poszło? Zobaczcie sami.

Najnowsze