Gwiazdy

Tadeusz Sznuk w młodości. Tak kiedyś wyglądał prowadzący "1 z 10". Poznajecie?

2024-07-09 14:34

Zdjęcia z młodości zawsze wzbudzają w nas sporo melancholii i przywołują wiele wspomnień i ciekawych anegdotek. Jest tak zarówno, gdy spoglądamy na kadry, na których widać nas i naszych bliskich, ale również na te, na których prezentują się znane i lubiane postacie z show-biznesu. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się Tadeuszowi Sznukowi w latach 70. Wielu internautów porównuje go nawet do Leonardo DiCaprio!

Jeden z dziesięciu zyskał uznanie widzów nie tylko za sprawą swojej charakterystycznej formuły i możliwości dokształcenia się podczas oglądania zmagań uczestników, ale również dzięki prowadzącemu, którego ciężko wyprowadzić z równowagi. Tadeusz Sznuk prowadzi teleturniej od blisko 30 lat i nieustannie zadziwia widzów swoimi stalowymi nerwami i opanowaniem nawet w momentach, w którym padają najbardziej kuriozalne odpowiedzi. 80-latek jest jedną z najbardziej poważanych osobistości telewizyjnych w Polsce. Słynny prezenter jak ognia unika skandali i medialnego szumu wokół swojej osoby, a klasa i maniery od dziesięcioleci uchodzą za jego znaki rozpoznawcze. Czy jego zachowanie zawdzięczamy nabytym doświadczeniem? A może w młodości również uchodził za gentlemana? Na to pytanie ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź, jednak patrząc na jego zdjęcia sprzed kilkudziesięciu lat można tylko domyślać się, że mężczyzna już jako młodzieniec był niezwykle ciekawą osobą.

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

Tadeusz Sznuk - kiedyś

Tadeusz Sznuk pilnie strzeże swojej prywatności. Na próżno szukać jego zdjęć z czerwonych dywanów, długich wywiadów, w których opowiada o tym, co dzieje się w jego życiu czy ciekawostek dotyczących rodziny i bliskich. W zasadzie wiadomo jedynie, że dziennikarz ma żonę i dzieci. Prywatne fotografie również są ciężkie do zdobycia, ponieważ 80-latek przez wszystkie lata swojej kariery dbał o to, by kojarzono go jedynie z tym, jaki zawód wykonuje. Okazuje się jednak, że niektórzy, w swoich domowych archiwach, posiadają zdjęcia Tadeusza Sznuka z młodości. Na jednym z nich widzimy dziennikarza podczas pracy z mikrofonem radiowym. Kadr został uchwycony najprawdopodobniej w latach 70.