Taco Hemingway rządzi w wakacje 2020! Nowa piosenka wypuszczona z zaskoczenia

Taco Hemingway
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Taco Hemingway nie przestaje zaskakiwać! Raper nie zwalnia tempa i zaraz po tym, jak ogłosił premierę płyt, tracklisty, współpracę z Arturem Rojkiem przy hicie A miało być jak we śnie i wiele innych sukcesów, znowu pozytywnie zaskoczył swoich fanów! Czym tym razem? Więcej szczegółów o nowym kawałku już na ESKA.pl!

Taco Hemingway nie zwalnia tempa, a rok 2020 jest dla niego zdecydowanie udany, nawet pomimo wciąż trwającej pandemii koronawirusa. Młody raper osiągnął w zaledwie kilka miesięcy tak wiele, że jego ostatnie sukcesy, aż trudno zliczyć na palcach u rąk. Jednym z większych osiągnieć rapera w ostatnim czasie, jakie można by wymieniać jest chociażby hit Polskie Tango, który zadebiutował w sieci 10 lipca 2020 roku. Singiel zebrał niemal 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i dosłownie rządził tego lata w necie. Taco Hemingway ogłosił także premierę nadchodzącego krążka zatytułowanego Jarmark, który będzie dostępny zaraz po tegorocznych wakacjach, 4 września 2020 roku! Raper udostępnił także tracklisty nadchodzących albumów, w tym wyżej wymienionej płyty Jarmark, a także albumu Europa, której premiera jest również zaplanowana na ten sam dzień. To jednak nie koniec niespodzianek od rapera, ponieważ 26 sierpnia 2020 Taco wystąpił gościnnie w kawałku Kazy Bałagane Nowe Szklane Domy! Utwór jest dostępny od północy w muzycznych sklepach, a już dzisiaj o 15:00 pojawi się do niego teledysk! 

Taco Hemingway w kawałku Kazy - Nowe Szklane Domy

Taco Hemingway pojawił się gościnnie w najnowszym kawałku Kazy Bałagane zatytułowanym Nowe Szklane Domy! Premiera teledysku do najnowszej piosenki Kazy z udziałem Taco odbędzie się 26 sierpnia 2020 roku o godzinie 15:00! Zdolny raper zaprezentuje w nim swój ośmiowersowy refren. Planujcie być na premierze tego duetu? Jeszcze chwila!

Najnowsze