Ta wiadomość ucieszy fanów Michele Morrone! Nowe piosenki aktora będą zaskoczeniem

2021-07-27 12:34
365 dni
Autor: materiały prasowe

Wystarczyła jedna rola w hitowym filmie, by Michele Morrone stał się międzynarodową gwiazdą. Artysta pokazał, że potrafi nie tylko grać, ale również śpiewać. Dla wszystkich stęsknionych za głosem 'boskiego Massimo' mamy dobrą wiadomość. Michele Morrone wrócił do studia i nagrywa nowe hity.

Michele Morrone - nowe piosenki gwiazdy filmu 365 dni już powstają! Aktor i wokalista włoskiego pochodzenia podzielił się tym ekscytującym newsem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla wielu wielbicieli odtwórcy roli Massimo to z pewnością spełnienie marzeń. Debiutancki krążek artysty, który promował pierwszą część filmów opartych na bestsellerowych powieściach autorstwa Blanki Lipińskiej, okazał się wielkim sukcesem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pochodzące z niego kawałki podbiły listy przebojów, czyniąc z Michele Morrone nie tylko światowej sławy aktora i modela, ale również wokalistę. Włoch zagrał nawet swój debiutancki koncert w Warszawie, na którym zjawiły się tłumy. 

Za pośrednictwem Instagrama Michele Morrone pochwalił się wizytą w studiu nagraniowym. I tym razem fani artysty mogą spodziewać się wpadających w ucho hitów. Nad nowymi utworami pracuje bowiem duet, który na tworzeniu bangerów zna się jak mało kto! Mowa o Patryku Kumórze i Dominicu Buczkowskim-Wojtaszku.

Michele Morrone - nowe piosenki

Postawienie na tych samych producentów może okazać się strzałem w dziesiątkę! To właśnie Patryk i Dominik, nagrywający pod nazwą Hotel Torino, stworzyli największe hity Michele Morrone z jego debiutanckiej płyty. Na ten moment nie wiadomo, kiedy do sieci trafią kolejne single przystojniaka. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem!

Michelle Morrone wywiad
Najnowsze