Ta kobieta bardzo przypomina Sanah! Sama kompletnie nie jest tego świadoma

i

Autor: screen z profilu: https://www.tiktok.com/@sanah / screen z profilu https://www.tiktok.com/@monica_zielinski Ta kobieta bardzo przypomina Sanah! Sama kompletnie nie jest tego świadoma

Ta kobieta BARDZO przypomina Sanah! Szuka pomysłu, by ludzie przestali ją mylić

2022-06-20 12:12

Kobieta przypominająca sanah robi furorę na popularnej platformie internetowej! Pod każdym jej filmikiem jest mnóstwo komentarzy fanów polskiej wokalistki, którzy zwracają uwagę na przeogromne podobieństwo. Sama zainteresowana od jakiegoś czasu zastanawia się, co zrobić, by ludzie przestali ją mylić z najpopularniejszą polską artystką. Jak bardzo jest podobna? Przekonajcie się sprawdzając i oceniając już teraz.

Spis treści

  1. Kobieta podobna do Sanah - kim jest?
  2. Sanah - podobieństwo

Sanah ma sobowtóra, co odkryli użytkownicy popularnej platformy. Jak twierdzą najpopularniejsza obecnie wokalistka w Polsce została sklonowana. Kobieta, która przypomina sanah to tak naprawdę polsko-amerykańska, mieszkająca w Warszawie dziennikarka, która prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych po angielsku. Ponad 10 tysięcy internautów oglądając jeden z jej filmików zaczęło się zastanawiać, dlaczego sanah mówi po angielsku. Naprawdę podobieństwo jest bardzo uderzające! Ona sama nie rozumie tego fenomenu i zastanawia się, co musi zrobić, by nie wyglądać jak ona. Chciałaby w końcu, żeby ludzie nie zaczepiali jej w restauracji, na ulicy i nie pokazywali palcem myśląc, że to Zuzanna Jurczak. Jednym z pomysłów jest zafarbowanie włosów na blond.

Sanah - wiek, chłopak, nazwisko, zarobki, rodzice, wzrost, koncerty. Fakty o sanah

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Kobieta podobna do Sanah - kim jest?

Są tacy, którzy twierdzą, że nie ma na muzycznym rynku i nie będzie drugiej takiej wokalistki, jak sanah. Utalentowana, skromna, a do tego wszystkiego mająca wyjątkowe spojrzenie na muzykę artystka robi furorę od 2020 roku. Wydała trzy studyjne albumy, miała kilkanaście hitów numer jeden, a do tego wszystkiego wyprzedała kilkaset tysięcy biletów na własne koncerty. Artystka, która rywalizuje, jak równy z równym, z gwiazdami muzyki hip-hopowej. Jak się okazuje w Warszawie mieszka kobieta, która bardzo przypomina sanah z wyglądu. Tak naprawdę to Monica Zielinski, polsko-amerykańska absolwentka dziennikarstwa, które ukończyła w Stanach Zjednoczonych. 22-latka przez większość życia mieszkała z rodzicami (oboje są Polakami) w Connecticut w USA. W 2016 roku przeprowadziła się do Warszawy od razu po studiach, aby lepiej poznać swoje polskie korzenie i rozpocząć pracę w mediach. Jak pisze na swojej stronie internetowej, założyła własny kanał na YouTube, gdzie opowiada o swoim życiu w Polsce i tym, czym różni się ono od życia w USA. W wolnym czasie lubi podróżować po Europie i mniej oczywistych zakątkach świata, odwiedzać dziadków w Ostrołęce, czytać amerykańskie powieści kryminalne, jeździć na rowerze i eksperymentować z nowymi przepisami w kuchni. 

Sanah - podobieństwo

Czy faktycznie sanah ma sobowtóra? Możecie ocenić głosując w sondzie poniżej. Podobieństwo widoczne jest na pierwszy rzut oka. Zobaczcie sami poniżej!

Sonda
Czy widzisz podobieństwo do sanah?
Ta kobieta bardzo przypomina Sanah! Sama kompletnie nie jest tego świadoma

i

Autor: screen z profilu: https://www.tiktok.com/@sanah / screen z profilu https://www.tiktok.com/@monica_zielinski Ta kobieta bardzo przypomina Sanah! Sama kompletnie nie jest tego świadoma

Sanah wspomina swój pierwszy raz :) Co wyznała Michałowi Hanczakowi? Posłuchaj!

Listen to "Mój pierwszy raz - Sanah" on Spreaker.