Ta dziewczyna śpiewa jak Billie Eilish! Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Maria Marzano
Autor: YouTube/The Voice Norway

Billie Eilish potrzebowała niewiele czasu, by stać się najpopularniejszą nastolatką na całym świecie. Amerykańska wokalistka jest dziś idolką milionów, a jej piosenki często wykonywane są w programach typu talent show. Na sięgnięcie po utwór z repertuaru Billie zdecydowała się uczestniczka norweskiej wersji The Voice Maria Marzano. Trenerzy i internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Billie Eilish to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo młodego wieku osiągnęła międzynarodowy sukces, stając się jedną z największych ikon swojego pokolenia. Twórczość wokalistki została doceniona nie tylko przez branżę muzyczną, ale przede wszystkim przez miliony słuchaczy na całym świecie, dla których Billie stała się wielką inspiracją. Do grona wielbicielek talentu nastoletniej Amerykanki należy z pewnością Maria Marzano - uczestniczka szóstej edycji norweskiego The Voice, która zaskoczyła wszystkich swoją interpretacją hitu No Time To Die. Utwór nagrany w oryginale właśnie przez Billie Eilish powstał z myślą o kolejnej części filmów o przygodach Jamesa Bonda, której premiera została przełożona ze względu na pandemię koronawirusa. Numer spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem, tak samo jak wykonanie Marii. Internauci od razu zwrócili uwagę na uderzające podobieństwo do oryginału. Słuchając Marii, rzeczywiście łatwo odnieść wrażenie, jakby słuchało się Billie.

Billie Eilish kiedyś i dziś

Uczestniczka The Voice śpiewa jak Billie Eilish

Takie sytuacje, że jurorzy nie mają pewności, czy na scenie nie stoi oryginalny wykonawca danego utworu nie zdarzają się często. Tak było jednak w przypadku Marii Marzano, która w brawurowy sposób wykonała jeden z najtrudniejszych utworów z repertuaru Billie Eilish. Występ zachwycił nie tylko trenerów, ale również internautów z całego świata, którzy nie mogą uwierzyć w to, jak wokal uczestniczki show jest podobny do tego, jakim dysponuje amerykańska piosenkarka.

- OMG! Dlaczego to jeszcze nie stało się viralem? - napisał jeden z fanów.

Zobaczcie wideo poniżej.

Najnowsze