Szymon Chodyniecki - teledysk do piosenki Puste słowa w sieci [VIDEO]

2018-11-05 13:14
Szymon Chodyniecki
Autor: Sony Music Poland Szymon Chodyniecki

Szymon Chodyniecki zaprezentował klip do najnowszego utworu "Puste słowa". Teledysk powstał na przełomie września i października w Gdańsku i Sopocie. 

W październiku premierę miał debiutancki album młodego wokalisty. Już teraz dostępny jest klip do jednego z utworów z krążka. Jak artysta opisuje "Puste słowa"?

Utwór różni się muzycznie od poprzednich singli. Chciałem stworzyć coś świeżego, pobawić się nowymi, tanecznymi brzmieniami. Jednak tekst i tematyka pozostaje niezmienna, typowa dla mojego charakteru tworzenia, czyli smutna, refleksyjna. Jest to historia o skomplikowanej relacji między mężczyzną a kobietą. Są to moje obserwacje przelane na papier i podane w nowoczesnej odsłonie.

Szymon Chodyniecki to utalentowany kompozytor, autor tekstów, producent i wokalista. Swój debiutancki album „Przeciwności” wydał w 2016 roku. Pochodzące z płyty single „Sam na sam” (status potrójnej Platynowej Płyty), „Drogowskaz”, „Z całych sił” (status Złotej Płyty) były chętnie grane przez stacje radiowe i dały artyście dużą rozpoznawalność.

Jak dobrze znasz teksty polskich piosenek? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze