Szymon Chodyniecki – piosenka Pada deszcz PORUSZY każdego twardziela [WIDEO]

2022-03-02 14:41
Szymon Chodyniecki – piosenka Pada deszcz PORUSZY każdego twardziela [WIDEO]
Autor: Szymon Chodyniecki Szymon Chodyniecki – piosenka Pada deszcz PORUSZY każdego twardziela [WIDEO]

Szymon Chodyniecki, autor hitów Sam na sam, Była chłodna i Z całych sił wraca na scenę z nowym singlem. W teledysku do emocjonalnej ballady “Pada deszcz” wystąpiła fenomenalna Milena Zdzuj, 14-letnia mistrzyni Polski tańca modern, jazz i pole dance, znana z programu You Can Dance - Nowa Generacja.

Pada deszcz, to nastrojowa ballada, współprodukowana przez Pawła Marciniaka z Varius Manx. Utwór pokazuje wszechstronność kompozycyjną Szymona, który, mimo że wywodzi się z estetyki hiphopowej, dotychczas był znany szerszej publiczności z energetycznego popu. Tym razem, piosenkarz i autor tekstów pokazuje swoje bardziej czułe, refleksyjne oblicze. - Pisząc Pada deszcz, czerpałem ze swoich doświadczeń. Rozstania to jedne z najtrudniejszych momentów w naszym życiu. Cieszę się ze współpracy z kreatywnym zespołem ludzi, który pomógł mi oddać te emocje w muzyce i obrazie,  tłumaczy Szymon.  

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

Szymon Chodyniecki - piosenka Pada deszcz

Za koncepcję i reżyserię teledysku odpowiada Paweł Michno, instruktor tańca w Egurrola Dance Studio, trener formacji Jazz One i Jazz One Juniors oraz choreograf w programie You Can Dance - Po prostu tańcz. Wizja Pawła pomogła nam w najmądrzejszy sposób wykorzystać unikatowy talent Mileny, grającej w teledysku metaforyczną postać emocji wibrujących pomiędzy parą rozstających się osób - wyjaśnia Szymon.

Performance elektryzującej Mileny Zdzuj to bardzo charakterystyczny element wideoklipu, zrealizowanego w zabytkowym pałacu Lasotów pod Warszawą. Szukaliśmy do tej emocjonującej opowieści lokalizacji z charakterem. W pewnym sensie “Pada deszcz” to bardzo klasyczna piosenka i cieszę się z pomysłu Pawła Michno na osadzenie historii w tym nastrojowym miejscu - dodaje artysta. Nie można nie wspomnieć o akcencie ukraińskim. Rolę filmowej partnerki Szymona w teledysku gra modelka Diana Rozhkova, od kilku lat pracująca w Polsce. Fani muzyki mogli widzieć ją w niedawno publikowanym teledysku Tife - Fiesta.

Szymon pracuje właśnie nad nowym autorskim materiałem. Zapowiada kolejne single w najbliższych miesiącach, konsekwentnie pozostając w klimacie melodyjnego popu. 

Szymon Chodyniecki - kim jest?

Szymon Chodyniecki (ur. 28 października 1994 w Nysie) - polski wokalista, autor tekstów i piosenek, multiinstrumentalista, kompozytor i producent muzyczny. Autor 3 płyt długogrających (I'm seeing (2013), Potęga w czynie (2014), Przeciwności (2016). Zdobywca potrójnej platynowej płyty za hit radiowy - Sam na sam. Jego teledyski na portalu YouTube mają ponad 100 mln wyświetleń. W 2016 roku był nominowany do nagrody ESKA Music Awards w kategorii Najlepszy debiut radiowy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze