Szymon Chodyniecki - Drogowskaz: Mamy 6 powodów, by nieustannie słuchać utworu!

2016-01-28 11:14
Szymon Chodyniecki w teledysku do drogowskaz
Autor: fot. YouTube/SChodynieckiVEVO Szymon Chodyniecki - Drogowskaz: 6 powodów, żeby nieustannie słuchać utworu

Szymon Chodyniecki - Drogowskaz: nowa piosenka autora przeboju Sam na sam. Jest to tym samym druga zapowiedź jego debiutanckiego albumu i kolejna polska propozycja, która ma szanse podbić listy przebojów. Po prostu - tej piosenki nie da się nie lubić! Na ESKA.pl mamy na to 6 powodów!

W styczniu 2016 odbyła się premiera nowego teledysku Szymona Chodynieckiego! Drogowskaz to druga zapowiedź debiutanckiego albumu autora hitu pt. Sam na sam. Numer wypełni płytę, która ukaże się w 2016 roku w nakładzie Sony Music Poland. Ten potencjalny hit ma szanse na podbicie polskich list przebojów! Jest to również jeden z kawałków, do którego będziecie nieustannie wracać. Klikanie w replay zagwarantuje Wam 6 powodów - prezentujemy je poniżej!

Szymon Chodyniecki - Drogowskaz

"Drogowskaz" to drugi singiel Szymona Chodynieckiego - pełen emocji i energii. Podobnie jak w przypadku "Sam na sam", wokalista jest autorem tekstu i muzyki do piosenki. Przypomnijmy, że debiutancki singiel artysty zdobył ogromną popularność otrzymując w zaledwie kilka miesięcy status Platynowej Płyty. Wideo do piosenki nominowane przez Vevo w kategorii POLAK POTRAFI, zostało okrzyknięte Polskim Teledyskiem Roku 2015. Nowy utwór to muzyczna opowieść o codzienności, motywacji i uczuciach. Zdjęcia do teledysku zrealizowane zostały w Poznaniu i w różnych lokalizacjach malowniczych Bieszczad.

Szymon Chodyniecki okładka Drogowskaz
Autor: fot. okładka singla Szymon Chodyniecki - Drogowskaz: Mamy 6 powodów, by nieustannie słuchać utworu!

Drogowskaz: 6 powodów

Szymon Chodyniecki ma zaledwie 21 lat i już został uznany najlepszym polskim wokalistą ostatnich miesięcy. Od dawna sam pisze, komponuje i produkuje. Jest również multiinstrumentalistą - gra na wiolonczeli, gitarze, fortepianie i perkusji. "Drogowskaz" to jeden z nowszych utworów, do którego będziecie wracać! Oto dowód:

  • Singiel ma łatwy tekst, co sprawia, że na długo zostaje w głowie. Z pewnością każdy z Was utożsamia się ze słowami piosenki, bo przecież wszyscy mamy swój "Drogowskaz"
  • Ponad 3 minuty niezwykłej energii płynącej z dźwięków utworu. Bardzo szybko naładujecie swoje akumulatory.
  • Wokal Szymona jest zjawiskowy. Mało który młody artysta może się pochwalić taką barwą głosu! Wywołuje nim gęsią skórkę ;)
  • Najważniejszy powód dla fanek Szymona Chodynieckiego to oczywiście on sam. Nie dość, że jest utalentowany to jeszcze bardzo przystojny! 
  • Być może chcecie zmienić coś w swoim związku? Wystarczy zamknąć oczy i piosenka zadziała motywująco! Dzięki niej okazywanie miłości drugiej osobie będzie łatwiejsze!
  • Kawałek "Drogowskaz" jest dowodem na to, że polska muzyka ma się bardzo dobrze i zmierza w dobrym kierunku. 

Przekonani? To teraz oglądamy teledysk i klikamy 'replay' :)

 

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze