Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016. Tamta dziewczyna zapowiedzią nadchodzącej płyty

2016-05-20 17:22
Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016. Tamta dziewczyna zapowiedzią nadchodzącej płyty
Autor: fot. YouTube/Sylwia Grzeszczak screen z teledysku do Tamta dziewczyna

Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016 to hit ma miarę Księżniczki czy Kiedy tylko spojrzę? Tamta dziewczyna jest pierwszym, po przerwie, singlem wydanym przez wokalistkę i najprawdopodobniej zapowiedzią nadchodzącej płyty.

Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016 swoją premierę miała w piątkowe popołudnie 20.05. Utwór zatytułowany Tamta dziewczyna to najprawdopodobniej zapowiedź nadchodzącej płyty wokalistki, która ma ukazać się jesienią 2016 roku. Nowa płyta Sylwii Grzeszczak to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2016 roku. Nowy utwór Sylwii Grzeszczak znajdziecie na ESKA.pl zaraz po jego oficjalnej premierze.

>> Sylwia Grzeszczak wraca na scenę! Terminy koncertów w lato 2016 już na ESKA.pl!

Sylwia Grzeszczak wraca na scenę

Ostatnia płyta Sylwii Grzeszczak zatytułowana Komponując siebie ukazała się w czerwcu 2013 roku. W ramach jej promocji artystka wydała pięć singli, które stały się wielkimi hitami. Chyba każdy słyszał o Pożyczonym, Flircie czy Księżniczce. Po promocji albumu Sylwia Grzeszczak zrobiła sobie przerwę w karierze, która związana była z macierzyństwem. Przypomnijmy, że Sylwia Grzeszczak urodziła córkę 5 grudnia 2015 roku. Sylwia Grzeszczak i Liber o narodzinach swojego pierwszego dziecka poinformowali za pośrednictwem Facebooka.

Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna:

 

>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI! <<

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze