Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016. Tamta dziewczyna zapowiedzią nadchodzącej płyty

2016-05-20 17:22
Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016. Tamta dziewczyna zapowiedzią nadchodzącej płyty
Autor: fot. YouTube/Sylwia Grzeszczak screen z teledysku do Tamta dziewczyna

Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016 to hit ma miarę Księżniczki czy Kiedy tylko spojrzę? Tamta dziewczyna jest pierwszym, po przerwie, singlem wydanym przez wokalistkę i najprawdopodobniej zapowiedzią nadchodzącej płyty.

Sylwia Grzeszczak nowa piosenka 2016 swoją premierę miała w piątkowe popołudnie 20.05. Utwór zatytułowany Tamta dziewczyna to najprawdopodobniej zapowiedź nadchodzącej płyty wokalistki, która ma ukazać się jesienią 2016 roku. Nowa płyta Sylwii Grzeszczak to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2016 roku. Nowy utwór Sylwii Grzeszczak znajdziecie na ESKA.pl zaraz po jego oficjalnej premierze.

>> Sylwia Grzeszczak wraca na scenę! Terminy koncertów w lato 2016 już na ESKA.pl!

Sylwia Grzeszczak wraca na scenę

Ostatnia płyta Sylwii Grzeszczak zatytułowana Komponując siebie ukazała się w czerwcu 2013 roku. W ramach jej promocji artystka wydała pięć singli, które stały się wielkimi hitami. Chyba każdy słyszał o Pożyczonym, Flircie czy Księżniczce. Po promocji albumu Sylwia Grzeszczak zrobiła sobie przerwę w karierze, która związana była z macierzyństwem. Przypomnijmy, że Sylwia Grzeszczak urodziła córkę 5 grudnia 2015 roku. Sylwia Grzeszczak i Liber o narodzinach swojego pierwszego dziecka poinformowali za pośrednictwem Facebooka.

Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna:

 

>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI! <<

KL

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze