Sylwester w Polsacie 2022 - kto wystąpi? Jakie gwiazdy na sylwestrze w Chorzowie?

2022-12-07 11:47
Sylwester w Polsacie 2022 - kto wystąpi? Jakie gwiazdy na sylwestrze w Chorzowie?
Autor: Akpa Sylwester w Polsacie 2022 - kto wystąpi? Jakie gwiazdy na sylwestrze w Chorzowie?

Sylwester z Polsatem jest jednym z najchętniej oglądanych koncertów, organizowanych tego dnia. Nic dziwnego, zbiera on nazwiska, które fani uwielbiają oglądać! Wygląda na to, że w tym roku nie będzie inaczej. Część gwiazd została już ogłoszona. Wśród nich znajdują się najprawdziwsze ikony polskiej branży muzycznej!

Sylwester organizowany przez Polsat jest jednym z najchętniej oglądanych przez telewidzów. Każdego roku zbiera miliony przed telewizorami. Nic dziwnego, zawsze pojawia się na nim szereg gwiazd! Poprzedni rok obfitował w artystów takich jak Viki Gabor, Cleo, Ewelina Lisowska czy też zespół Enej! W tym roku organizowany ma być w Chorzowie i wygląda na to, że pojawią się na nim ulubieni wokaliści Polaków! Niektórzy z nich w poprzednich edycjach również brali udział w tym przedsięwzięciu. Oto lista muzyków, których można będzie oglądać sylwestrowej nocy na ekranach telewizorów, po włączeniu Polsatu!

Sylwester 2022/23 - Polsat i TVP. Kto, gdzie wystąpi na sylwestrze w telewizji?

Gdzie spędzamy Boże Narodzenie? Na pewno NIE W DOMU | ESKA XD - Radio ESKA #63

Sylwester w Polsacie - kto wystąpi w Chorzowie?

Sylwester Moc Przebojów z Polsatem w roku 2022 zbierze naprawdę mocne nazwiska z branży muzycznej! Pojawią się tam jedne z największych gwiazd w Polsce! Oto artyści, którzy zostali ogłoszeni:

  • Doda
  • Lemon z Igorem Herbutem
  • Bajm
  • Lady Pank
  • Big Cyc

Sylwester 2022 - jaka będzie pogoda? Spadnie śnieg czy będzie ciepło?

Sylwester z Polsatem - gdzie się odbędzie?

Wiele osób zastanawia się, gdzie odbędzie się tegoroczny Sylwester organizowany przez stację Polsat? W ostatnich latach jego miejscem był Stadion Śląski. Presserwis podaje nieoficjalne informacje na ten temat. Według nich w tym roku ma to wyglądać nieco inaczej! Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 ma odbyć się w Chorzowie, w Parku Śląskim.

Sonda
Jaką stację będziesz oglądać w sylwestrową noc?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze