Swedish House Mafia - Clip One. Jest zapowiedź filmu o S.H.M. [VIDEO]

2013-10-26 14:37

Swedish House Mafia stanie się fanom lepiej znana za sprawą filmu dokumentalnego, którego teaser trafił właśnie do sieci. Zobacz video i poznaj szczegóły na ESKA.pl!

Swedish House Mafia - Clip One to zapowiedź filmu dokumentalnego o szwedzkim kolektywie DJ'skim w klimacie muzyki house i relacji z ich ostatniej trasy. Video w niespełna dwie minuty zapowiada opowieść o powstaniu, wspólnym koncertowaniu i rozpadzie Swedish House Mafia. Na filmie nie zabraknie wypowiedzi DJ'ów, scen zza kulis i spod sceny, a także prywatnych chwil trzech kumpli. Data premiery nie jest jeszcze znana.

>>> eskaGO - sety Davida Guetty non stop!

Axwell, Steve Angello i Sebastian Ingrosso jako S.H.M. zaczęli działać w 2010 roku, wydając pierwszy singiel One (Your Name). Z kolei kawałek Don't You Worry Child zamyka ich wspólne granie w 2012 roku. Czy film dokumentalny o Swedish House Mafia wyjaśni, dlaczego DJ'e zdecydowali się na osobne kariery? Zobaczcie zapowiedź tej produkcji, więcej informacji wkrótce na ESKA.pl.

>>> Tomorrowland 2014 - sprawdź szczegóły!

Swedish House Mafia - Clip One:



Swedish House Mafia - One (Your Name):




Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin:



Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze