Spotify

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

muzyczne podsumowanie 2023

Spotify Wrapped 2023 - kiedy się pojawi? Jak sprawdzić, których utworów słuchaliśmy najczęściej?

2023-11-29 13:51

Jak co roku wszyscy użytkownicy najpopularniejszego serwisu streamingowego na świecie wyczekują muzycznego podsumowania roku, czyli Spotify Wrapped. Kiedy będziemy mogli sprawdzić, których z utworów słuchaliśmy w 2023 roku najczęściej? To już niebawem!

Spotify Wrapped 2023 - kiedy i jak sprawdzić? Wszyscy użytkownicy najpopularniejszego muzycznego serwisu cyfrowego odliczają już dni do pojawienia się tegorocznego podsumowania. Jakich utworów słuchaliśmy w tym roku najczęściej? Kto królował na naszych playlistach? Niejednokrotnie TOP5 Spotify Wrapped okazywało się wielkim zaskoczeniem! Właściciele aplikacji oferującej dostęp do niezliczonej ilości piosenek z całego świata dbają o to, by przeglądanie swoich wyników było równie ekscytujące, co słuchanie ulubionych kawałków muzycznych. Spotify Wrapped zawsze zaskakuje nieszablonowym wyglądem, a miliony internautów dzielą się swoimi podsumowaniami w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie. To także powód do dumy dla wszystkich artystów, którzy dowiadują się, ile osób słuchało ich muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nie sanah i nie Podsiadło. To ON sprzedał najwięcej płyt w 2023 roku!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Spotify Wrapped 2023 - kiedy?

Kiedy pojawi się Spotify Wrapped 2023? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób! Muzyczne podsumowanie roku trafiło w ręce użytkowników apki w środę, 29 listopada 2023 roku. Przygotujcie się na wysyp stories!

Spotify Wrapped 2023 - jak sprawdzić?

Jak sprawdzić swoje Spotify Wrapped 2023? To nic trudnego! Jedyne, co trzeba zrobić, to odpalić aplikację Spotify, kiedy podsumowanie będzie już gotowe. Na ekranie pojawi się wówczas baner zachęcający do zapoznania się z przygotowanymi w oparciu o aktywność w serwisie statystykami. Ranking będzie można sprawdzić także tradycyjnie na komputerze za pośrednictwem strony internetowej www.spotify.com/pl/wrapped/.