Sophie Ellis-Bextor - Young Blood: brytyjska gwiazda zachwyca w nowym teledysku [VIDEO]

2013-11-26 17:25

Sophie Ellis-Bextor - Young Blood: brytyjska piosenkarka wydała nowy teledysk. Sophie chodzi po błocie i  przy okazji olśniewa urodą w klasycznym i prostym wideoklipie. Singiel, do którego powstał wideoklip zapowiada piąty album wokalistki Wanderlust, który na rynku ukaże się już w styczniu 2014 roku.

Teledysk Young Blood Sophie Ellis-Bextor jest już na ESKA.pl. Ten kawałek jest już dobrze znany wielbicielom piosenkarki. Wersja demo tego singla ukazała się na stronie internetowej już w połowie marca jako prezent wokalistki dla fanów. W najnowszym wideoklipie wytworna jak zawsze Sophie przez większość teledysku chodzi wokół opuszczonego molo w czasie fatalnej pogody.

Trzeba przyznać, że ta sceneria idealnie pasuje do klimatu takiej melancholijnej ballady jak Young Blood. W pozostałych ujęciach Sophie przez większość czasu siedzi na kanapie w swoim salonie i po prostu świetnie wygląda. W teledysku do Young Blood nie dzieje się zbyt wiele, ale to tylko podkreśla prostotę piosenki.

>>> eskaGO  - Zabierz muzykę ze sobą!

W połowie maja Sophie ogłosiła zakończenie prac na albumem, który będzie nosił tytuł Wanderlust. Premiera krążka, który promuje singiel Young Blood zapowiadana jest na 20 stycznia 2014 roku.

Sophie Ellis-Bextor - Young BloodRC