Sobel znika ze sceny? Patologiczny zew z koncertowym klipem i start reedycji płyty

2021-10-04 14:20
Sobel znika ze sceny? Patologiczny zew z koncertowym klipem i start reedycji płyty
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Sobel znika ze sceny? Patologiczny zew z koncertowym klipem i start reedycji płyty

Sobel powrócił z nową piosenką, koncertowym teledyskiem, a także uruchomił reedycję swojej płyty Pułapka Na Motyle. Kiedy premiera krążka? Poznajcie szczegóły już teraz.

Sobel znika, by wylać morze słów. Po 7 miesiącach od premiery, debiutancka płyta artysty Pułapka na Motyle doczekała się reedycji. Wydawnictwo promuje Patologiczny zew z koncertowym klipem. Wersja deluxe Pułapki na motyle zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie powstawania albumu oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami oraz naszywkami.

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem. Data premiery przypada na 5 listopada, płytę zamówić TUTAJ. Data premiery przypada na 5 listopada.

Sobel - Patologiczny zew

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze