Snoop Dogg z własnym programem przyrodniczym! Jak sobie poradzi w nowej roli?

2016-03-30 12:57

Snoop Dogg startuje z własnym programem przyrodniczym! Raper tym razem spróbuje swoich sił w byciu lektorem produkcji quasi-dokumentalnej. Poradzi dobie w nowej roli?

Snoop Dogg poprowadzi własny program przyrodniczy. Do tej pory raper występował jako lektor w serii Plizzanet Earth, która była elementem programu Jimmy'ego Kimmela. To właśnie ta produkcja była inspiracją do stworzenia serii quasi-dokumentalnej zatytułowanej Planet Snoop. Zadaniem rapera w Plizzanet Earth było komentowanie krótkich nagrań z dziką przyrodą. Wideo zyskało tak ogromną popularność, że fani przygotowali specjalną petycję z prośbą, aby Snoop Dogg został narratorem programu przyrodniczego.

>> Avicii rezygnuje z koncertów! Szokujące oświadczenie artysty przed koncertem w Polsce

Planet Snoop w sieci

I tak właśnie program Planet Snoop powstał z inicjatywy fanów Snoop Dogga, którzy zebrali 75 tys. podpisów pod przygotowaną petycją. Produkcja jest dostępna online i można ją oglądać w sieci na platformie Merry Jane. Raper, jako gospodarz Planet Snoop będzie opowiadał m.in. o życiu dzikich zwierząt. W premierowej odsłonie Snoop Dogg relacjonował potyczki węża i wiewiórki.

 

>> Żarty na Prima Aprilis 2016: kawały, które zrobi każdy! [TOP 5]

KL

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze