Smolasty i Białas - piosenka Fake Love TYLKO NA ESKA.pl!

2018-05-15 18:35

Fake Love to tytuł nowej piosenki Smolastego! Gościnnie w utworze pojawia się założyciel wytwórni SB Maffija, Białas! Szczegóły i piosenka przedpremierowo - na ESKA.pl!

Smolasty i Białas - piosenka Fake Love przedpremierowo w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Już teraz przekonajcie się, co wyszło z tego połączenia! Dla Smolastego to kolejny ważny utwór w karierze. Po olbrzymim hicie, jakim stał się Uzależniony we współpracy z Otsochodzi, nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny utwór, który zapewne zagości na wielu playlistach tego lata. 

Smolasty & Białas - Fake Love: przedpremierowo w 17 maja w ImprESCE w RADIU ESKA!

Smolasty i Białas - piosenka Fake Love [AUDIO]

Fake Love to tytuł nowej piosenki Smolastego, w której gościnnie pojawia się Białas - posiadający na swoim koncie złote i platynowe płyty raper, współzałożyciel labelu SB Maffija. Utwór, podobnie jak całą zbliżającą się płytę Smolastego, wyprodukował duet MIYO. Fragment utworu podrzucamy na ESKA.pl (początek od 0:27 sek. poniższego video).

Fake Love - o czym jest piosenka Smolastego?

Fake Love mimo przystępnej formy porusza trudny temat, o czym mówi Smolasty: - Fake Love wbrew pozorom opowiada o negatywnych fałszywej miłości, o tym jak jej unikać i jaki może mieć wpływ na nasze życie.

Smolasty - kim jest?

Smolasty to pochodzący z Warszawy wokalista, producent i autor tekstów, nominowany do Fryderyka 2018 w kategorii fonograficzny debiut roku. Tworzy muzykę z pogranicza popu, R&B; i rapu, a klipy do jego utworów mają ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube. W 2017 roku światło dzienne ujrzały EP-ka: Jestem, Byłem, Będę oraz mixtape Los, obecnie kończy pracę nad debiutanckim longplay'em.

Smolasty - tatuaże, dziewczyna, wiek, wzrost, płyta. WYWIAD z artystą

Autor: brak danych

  Smolasty to wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. 15 lutego w sieci zadebiutował utwór pt. Uzależniony, w którym gościnnie pojawi się raper Otsochodzi. Piosenka opowiada o niespełnionej miłości, kiedy obie strony chcą, ale

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze