Śmieszne koty: śpiewający kot, który rozbawił internautów

i

Autor: Fot. FOTONOVA / East News Śpiewający kot? Czemu nie! Zobaczcie jak zdolne mogą być te zwierzęta

Śmieszne koty: śpiewający kot, który rozbawił internautów.

2017-11-13 16:12

Śmieszne koty - to hasło, które wpisujemy w wyszukiwarkę całkiem często. Po co? Żeby zobaczyć coś co poprawi nam humor. Temu zwierzakowi na pewno się to uda. Zachwyca swoim wyjątkowym talentem. 

Śpiewający kot? Brzmi niesamowicie. To jednak prawda. Fantastyczny zwierzak potrafi więcej niż jego mruczący kuzyni. Jest rudy, uroczy i razem ze swoim panem podbija serwis YouTube piosenką: Se vc está contente diga miau. 

Śmieszne koty - co w nich widzimy? 

Wszyscy lubią oglądać utalentowane zwierzaki. Niektóre grają na pianinie inne tańczą. Są też te po prostu zabawne - przebrane, naburmuszone, wystraszone. Każdy jest inny i zachwycający. Internet jest zawsze otwarty na kota, który umie poprawić humor ludziom na całym świecie niezależnie od okazji. Do faworytów internautów należą te w świątecznych przebraniach. Właściciele prześcigają się w wyszukiwaniu coraz to nowych strojów dla swoich pupili. Czasem po to by zaistnieć w sieci lecz zazwyczaj po prostu by pochwalić się pupilem. 

>> Najdziwniejsze imiona psów, które poprawią ci humor w Dniu Kundelka

Śpiewający kot

Psy, które śpiewają to już historia. W końcu do wokalnej współpracy ktoś nakłonił kota. I to nie byle jakiego! Ruda piękność (lub przystojniak) nie jest może rasowa, ale chętnie współpracuje przy tworzeniu filmu i 'dośpiewuje' w odpowiednich momentach piosenki. Nagranie trwa zaledwie 16 sekund. Polubiło je jednak ponad 30 tysięcy użytkowników! Kto nie chciałby zostać właścicielem tak zdolnego zwierzaka? Tytułowego rozśpiewanego kota znajdziecie poniżej.