Skoki narciarskie z perspektywy zawodnika: VIDEO. Odważyłbyś się?

2018-01-04 16:11
Skoki narciarskie z perspektywy zawodnika. VIDEO Odważyłbyś się?
Autor: screen youtube.com/watch?v=G12lhTL2sro screen youtube.com

Jak wyglądają skoki narciarskie z perspektywy zawodnika? Jeśli cię to zastanawiało, masz idealną okazję, żeby się przekonać! Zobacz VIDEO nagrane z kamery skoczka!

Skoki narciarskie to niezwykle emocjonujący sport. Również dlatego, że skocznie są tak wysokie, że każde podejście wygląda tak, jakby zawodnicy ryzykowali życiem! To niewątpliwie dyscyplina, z którą mogą się mierzyć tylko najodważniejsi. Zastanawiałeś się kiedyś, czy nadawałbyś się na skoczka? Możesz to sprawdzić! To wideo ze skoku nagrane z kamery zawodnika pokazuje, jak to wygląda z jego perspektywy.

Skoki - piosenki skoczków. Czego słuchają Stoch, Żyła i Małysz?

Autor: brak danych

  Muzyka ze skoczni pokazuje czego słuchają skoczkowie i często ujawnia jacy są prywatnie. Jakie piosenki wybierają skoczkowie? Prześledziliśmy muzyczne wybory skoczków - głównie polskich, które wpływają na to co słyszymy w czasie  transmisji skokó

Skoki narciarskie z perspektywy zawodnika

Andreas Goldberger, austriacki skoczek, postanowił uciąć spekulacje na temat tego, czy skok z punktu widzenia zawodnika wygląda tak strasznie, jak się to wydaje z boku. Sportowiec przyczepił do swojego hełmu kamerę i oddał skok z Paul Ausserleitner Schanze, która ma wysokość 140 metrów. Efekt widać poniżej.

I jak? Odważylibyście się oddać taki skok?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze