Shawn Mendes i jego kraina czarów. Piosenka, płyta oraz era Wonder spełnieniem marzeń!

2020-10-02 8:47 Rafał Wróblewski
Shawn Mendes i jego kraina czarów. Piosenka Wonder i nowa płyta spełnieniem marzeń!
Autor: screen from video: Shawn Mendes - Intro (Wonder Trailer) / https://www.youtube.com/channel/UCAvCL8hyXjSUHKEGuUPr1BA Shawn Mendes i jego kraina czarów. Piosenka Wonder i nowa płyta spełnieniem marzeń!

SHAWN MENDES WRACA! Kanadyjski wokalista, ulubieniec polskiej publiczności nabrał energii, naładował akumulatory i zaprosił fanów do swojej krainy czarów. Co wiadomo o nadchodzącym materiale Wonder? Wszystkie najważniejsze informacje poznacie na ESKA.pl.

Shawn Mendesnowa płyta i piosenka, to absolutne spełnienie marzeń tysięcy fanów z całego świata. Co wiadomo o nowym materiale kanadyjskiego wokalisty? Podsumowaliśmy i zebraliśmy najważniejsze informacje w tym miejscu na ESKA.pl. Nowa płyta Shawna Mendesa, to jednocześnie nowy start w karierze artysty. Początek kolejnej ery w swoim życiu zapowiedział wrzucając do sieci ponad minutowy materiał wideo, który stanowi jednocześnie zaproszenie do jego prywatnej krainy czarów. Mendes w wideo, który wygląda jak trailer filmu, gra na fortepianie w sypialni i kojącym głosem śpiewa tekst: Masz milion różnych twarzy, ale one nigdy nie zrozumieją / Chyba że ich wpuścisz / Byłeś w milionie różnych miejsc, więc daj sobie szansę zagubienia się w krainie czarów. Niedługo później wstaje i zbliża się do okna a promienie słońca rozświetlają jego twarz. Stamtąd patrzy w dal, widząc ptaki szybujące po niebie w kierunku oceanu, do którego artysta zaczyna biec. 

Shawn Mendes: Wonder - o co chodzi?

Shawn Mendes kończy materiał wideo zanurzając się w głębokiej wodzie. Gdy scena się kończy, pojawia się słowo Wonder z datami 2 października i 4 grudnia. Jeśli chodzi o tę pierwszą datę, to w przypadku pierwszej chodzi o singiel zatytułowany prawdopodobnie Wonder. 4 grudnia premiera całej płyty Wonder, którą już można zamawiać w przedsprzedaży i robić pre-save w streamingu. Shawn Mendes wrzucił do sieci list, w którym opowiada o inspiracji, która stoi za jego pierwszym projektem od czasu wydania pełnego albumu w 2018 roku. Co napisał kanadyjski artysta? 

Tak bardzo za wami tęskniłem! Wiem, że to był naprawdę straszny rok dla wszystkich, więc przesyłam wam wszystkim wiadro miłości. Napisałem album. Nazywa się Wonder. Naprawdę wydaje mi się, że kawałek mnie został zapisany na papierze i nagrany jako płyta, piosenka. Starałem się być tak prawdziwy i uczciwy, jak zawsze. To świat i podróż, marzenie i album, który chciałem zrobić od naprawdę długiego czasu. Uwielbiam go. Dziękuję, że jesteście przy mnie przez tyle lat. Kocham was wszystkich bardzo 

- brzmi treść listu. 

Shawn Mendes - czym jest Wonder?

Fani Shawna Mendesa kilka godzin zastanawiali się: czym jest Wonder? Wszystko to, w momencie, gdy artysta stworzył witrynę internetową z tym pytaniem. Klikając w link, zostajemy przeniesieni na 360-stopniową wycieczkę po mieszkaniu przedstawionym w zwiastunie, które jest wypełnione tekstami, potencjalnymi tytułami nadchodzących utworów. 

Shawn Mendes - nowe piosenki, płyta Wonder

W zwiastunie Wonder można zauważyć leżący na podłodze arkusz. Widzimy na nim setlistę, która mogłaby zarysować listę utworów na albumie: Intro, Wonder, Can't Take My Eyes Off You, Never Be Alone, Look Up at the Stars, Lost Ones, Always Been You, Monster (w/ special guest), Higher i Picture of the Moon. Lista piosenek zawiera również numer telefonu (305-745-7485). Czekamy na kolejne informacje związane z Wonder i gdy tylko się pojawią na pewno je przekażemy!

Najnowsze