Shawn Mendes, bryska, Felix Jaehn & Robin Schulz i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

i

Autor: single cover art Shawn Mendes, bryska, Felix Jaehn & Robin Schulz i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Shawn Mendes, bryska, Felix Jaehn & Robin Schulz i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-08-20 14:06

Przedostatni piątek wakacji 2021 był obfity, jeśli chodzi o nowości muzyczne. Artyści zdali sobie sprawę, że trzeba wypuścić utwory, które sprawią, że jeszcze na chwile zapomnicie o wrześniowym powrocie do szkolnych obowiązków. Jakie premiery pojawiły się 20 sierpnia 2021? Lista najgorętszych, najlepszych i najciekawszych premier do sprawdzenia na ESKA.pl, a nowości do posłuchania w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA - pełna lista najważniejszych muzycznych wydań z piątku, 20 sierpnia 2021 wygląda imponująco! Zanim jednak ją sprawdzicie warto przekonać się i poznać bardziej utwory, które zawojują jesień 2021. Shawn Mendes, niewątpliwie wydał najgorętszą premierę dnia. Summer Of Love z udziałem portorykańskiego artysty Tainy napawa optymizmem, wywołuje uśmiech na twarzy, a do tego wszystkiego na trzy minuty pozwala przenieść się do innego świata. Zdecydowanie to najbardziej spóźniony kandydat do tytułu hitu lata 2021. Z nową piosenką pojawił się również Felix Jaehn, który zaprosił do współpracy swojego rodaka, Robina Schulza. Efektem ich współpracy jest singiel I Got A Feeling. 

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 20.08.2021

New Music Friday w Radiu ESKA 20 sierpnia 2021, to porcja utwórów, które przydadzą się na koniec lata, a nawet na poprawę nastroju w jesień 2021. Shawn Mendes z piosenką Summer of Love, a także utwór I Got A Feeling od Felixa Jaehna i Robina Schulza, to tylko dwie z kilku gorących nowości, które dla Was przygotowaliśmy. Waszą uwagę powinna przyciągnąć również Bryska, czyli młoda, utalentowana i ambitna wokalistka, która jest jednym z odkryć tego roku. Wśród premier w ramach New Music Friday nie mogło zabraknąć nowej propozycji od R3haba, który do studia nagraniowego zaprosił Sigalę i wokalistę znanego jako JP Cooper. Polecamy również utwór Chasing Stars od Alesso, Marshmello i Jamesa Bay'a!

Nowości Muzyczne w Radiu ESKA - lista premier

Lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA to tradycyjnie najlepsze, najgorętsze i najbardziej ciekawe propozycje, które mogą stać się hitami. Nie szukajcie nowej muzy w necie. Najważniejsze premiery usłyszycie przez cały dzień w Radiu ESKA!

  • Shawn Mendes, Tainy - Summer Of Love
  • bryska - lato (Pocałuj mnie) (Mandee Remix)
  • Zikai & Hitimpulse - Hero
  • Felix Jaehn, Robin Schulz feat. Georgia Ku - I Got A Feeling
  • Alesso, Marshmello, James Bay - Chasing Stars
  • R3HAB, Sigala, JP Cooper - Runaway
  • Bastille - Thelma + Louise
  • Skrillex with Justin Bieber & Don Toliver - Don't Go
  • Ed Sheeran - Visiting Hours
Sonda
Bitwa Nowości: najlepsza premiera 3. tygodnia sierpnia, to: