Selena Gomez vs. Ella Paige Roberts-Clarke: śpiewające dziewczyny Justina Biebera! Która lepiej? [RANKING]

2013-03-07 14:29

Ella Paige Roberts-Clarke to nowa dziewczyna u boku Justina Biebera. Podobnie jak ex wokalisty, Selena Gomez, 17-letnia modelka śpiewa i nagrywa piosenki. Która z kobiet kanadyjskiej gwiazdy robi to lepiej? Zobacz wykony Sel i Elli już teraz na Eska.pl i zdecyduj, która z nich jest lepszą piosenkarką!

Ellę Paige Roberts-Clarke świat poznał najpierw jako nową dziewczynę Justina Biebera, jednak jak się wkrótce okazało 17-letnia modelka to także piosenkarka. To kolejna kobieta-wokalistka u boku kanadyjskiego piosenkarza. Nastoletnia pop gwiazda wcześniej związana była z mającą już na swoim koncie kilka hitów Seleną Gomez.

>>> Ella Paige Roberts-Clarke czy Selena Gomez? Która dziewczyna Justina Biebera jest bardziej hot? [GALERIA]

Obie panie są teraz porównywane przez Beliebersów, którzy nie tylko komentują ich wygląd, ale także talent wokalny. Wielu z nich uważa, że debiutująca na rynku muzycznym Ella jest zdecydowanie lepsza od doświadczonej w nagrywaniu muzycznych przebojów Sel.

Podczas gdy wszyscy wiedzą jak śpiewa Selena, kawałki w wykonie nowej miłości Justina Biebera szaleją na YouTube. Do tej pory w sieci pojawił się jej cover As Long As You Love Me zremixowany z Diamonds - Rihanny i oryginalny utwór zatytułowany A Thousand Stories.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Która z dziewczyn Biebera śpiewa lepiej, nowa czy ex? Porównaj na Eska.pl i oddaj swój głos w rankingu. Czekamy też na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie.


Zobacz As Long As You Love Me/Diamonds - Ella Paige Roberts-Clarke!
Zobacz Who Says - Selena Gomez!
Zobacz A Thousand Stories - Ella Paige Roberts-Clarke!
Zobacz A Year Without Rain - Selena Gomez!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze