Selena Gomez nagrała piosenki o związku z Justinem Bieberem? Nie tylko Taylor Swift pisze o swoich ex ... [VIDEO]

2013-01-15 11:32

Selena Gomez w styczniu 2013 roku postanowiła skupić się na pracy nad swoim nowym, czwartym już krążkiem. Na płycie gwiazdy mają znaleźć się piosenki o jej związku z Justinem Bieberem. Mimo, że kawałki powstały najprawdopodobniej pod wpływem emocji, to Sel nie chce już cofać swoich decyzji!

Selena Gomez zgodnie z pojawiającymi się w sieci informacjami nagrała kilka utworów o swoim byłym chłopaku Justinie Bieberze podczas wizyty w studiu nagraniowym w pierwszej w połowie stycznia 2013 roku. Jeśli doniesienia są prawdziwe to fani młodej wokalistki kawałki te znajdą na jej nowej, czwartej płycie z zespołem The Scene, której premierę zaplanowano na 2013 rok.

Informatorzy amerykańskich serwisów plotkarskich donoszą, że autorka takich hitów jak Naturally i Who Says piosenki o blisko dwuletnim związku z Bieberem nagrała pod wpływem chwili i mimo, że ich teksty skierowane są przeciwko Justinowi to Selena nie ma zamiaru żałować podjętych przez siebie decyzji.

Nie ma patrzenia w tył - napisała Sel na swoim Twitterze po rzekomej sesji nagraniowej.

Fani amerykańskiej piosenkarki są natomiast niemalże pewni, że za zachowanie ich idolki odpowiada w dużym stopniu jej przyjaciółka Taylor Swift. Blond gwiazda muzyki country również ma za sobą nieudany związek z Harrym Stylesem z One Direction. Złamane serca łączą?

>>> Selena Gomez planuje zaśpiewać z Justinem Timberlakiem! Zobacz na Eska.pl teledysk do Love You Like A Love Song Seleny i The Scene


Zobacz na Eska.pl Hit The Lights - Selena Gomez & the Scene!JB

Najnowsze