Sebastian Rutkowski zdradził nam o czym marzy! Zobacz na Eska.pl Used Sebastiana Rutkowkiego i Tz! [VIDEO]

2013-01-04 12:59

Sebastian Rutkowski był gościem videoczatu Eska.pl. Opowiedział nam o swoich muzycznych planach, a także o największym marzeniu! Zobacz na Eska.pl Used w duecie z Tz!

Sebastian Rutkowski był gościem videoczatu Eska.pl. Wokalista zdradził nam o czym marzy! Jego największe marzenie z dzieciństwa to kariera pilota. W jego decyzji dodatkowo utwierdziła go podróż do Londynu, tym razem jako pasażer, ale za kilka lat, kto wie? Być może uda mu się pokonać tę trasę za sterami! Wokalista bardzo poważnie myśli o swojej przyszłości i nie zaniedbuje edukacji, chociaż kariera muzyczna zajmuje mu wiele czasu.  Po ukończeniu Gimnazjum chciałby dostać się do klasy o profilu lotniczym i zostać śpiewającym pilotem. Trzymamy kciuki za powodzenie tych planów!

Zobacz na Eska.pl zapis rozmowy z Sebastianem Rutkowskim


Sebastian Rutkowski  pracuje nad nowymi piosenkami. Nowe single prawdopodobnie powstaną w języku angielskim. Jest wielkim fanem Adele i to z nią chciałby zaśpiewać w przyszłości. Ma również swoich idoli także wśród polskich wykonawców. Lubi piosenki Eweliny Lisowskiej i Alexandry. Jeżeli przegapiliście videoczat z Sebastianem Rutkowskim możecie obejrzeć go na Eska.pl!

Zobacz Used - Sebastian RutkowskiNie czytałeś jeszcze?


Miracle - posłuchaj na Eska.pl nowego przeboju Hurts

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze