Savage Love wygra tytuł hitu lata 2020? Ten wakacyjny utwór rządzi na świecie!

2020-08-06 14:46 Rafał Wróblewski
Savage Love wygra tytuł hitu lata 2020? Ten wakacyjny utwór rządzi na świecie!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Savage Love wygra tytuł hitu lata 2020? Ten wakacyjny utwór rządzi na świecie!

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, jaki kawałek stał się niekwestionowanym hitem lata 2020, odpowiedź być może właśnie się pojawiła. Utwór, w którym pojawia się Jason Derulo, zdobywa wszystkie najważniejsze zestawienia na świecie. W Polsce, to również numer 1 - w Gorącej 20 Radia ESKA. O sukcesie megahitu Savage Love - więcej na ESKA.pl.

Savage Love Laxed (Siren Beat) stworzony przez nowozelandzkiego producenta Jawsha 685, we współpracy z Jasonem Derulo, właśnie zdobył pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify na świecie. Przypadek? Raczej nie, biorąc pod uwagę pierwszą pozycje na globalnej liście Shazam Top200. Kawałek radzi sobie zarówno w serwisach cyfrowych, jak i w radio. Jest numerem 1 w Spotify w siedmiu krajach, a w trzydziestu pięciu znalazł się w pierwszej dziesiątce. Na listach dziesięciu najczęściej odtwarzanych radiowych singli pojawił się w dwunastu krajach. Wynikiem tak świetnego przyjęcia przez fanów są kolejne platynowe i złote certyfikacje, którymi pokrywa się kawałek na całym świecie.

Zobacz: HIT LATA 2020 - wybierz najgorętszy przebój wakacji! [GŁOSOWANIE]

Jak to wszystko się zaczęło? Oczywiście od Tik Toka. Na początku kawałek Jawsha 685 - Laxed (Siren Beat) był wykorzystywany w wyzwaniu Culture Dance. Użytkownicy aplikacji tańczyli do utworu w swoich tradycyjnych narodowych i etnicznych strojach. Później nastąpił prawdziwy wybuch. Ponad sześćdziesiąt pięć milionów filmików, a wśród gwiazd tańczących do piosenki pojawili się Robert Lewandowski, Judi Dench, Jimmy Fallon, Jessica Alba, czy Jennifer Lopez.

Najnowsze