Sara James

i

Autor: Cover Images/East News

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars - kiedy? Gdzie i o której oglądać występ Polki?

2022-11-26 12:20

Występ Sary James w America’s Got Talent: All-Stars z pewnością jest wspaniałą nowiną dla wszystkich fanów artystki. Młoda wokalistka kolejny raz zaprezentuje swoje wokalne umiejętności i zawalczy o zwycięstwo w amerykańskim Mam Talent. Kiedy odbędzie się emisja America’s Got Talent: All-Stars? Sprawdziliśmy!

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars zawalczy o zwycięstwo! Kiedy i o której oglądać występ Polki? Telewizja NBC poinformowała, że już wkrótce odbędzie się specjalna edycja All Starts, w której wystąpi 60 uczestników poprzednich edycji. Amerykański Mam Talent, oprócz standardowej wersji, w której pojawiają się niesamowicie utalentowani wokaliści, muzycy, akrobaci i magicy ma również oryginalne odsłony takie jak America's Got Talent: The Champions czy America's Got Talent: Extreme. Tym razem przyszła pora na nowy wariant programu, czyli America's Got Talent: All-Stars. Sara James będzie jedną z gwiazd, które pojawią się w wyjątkowym formacie show.

Roksana Węgiel w czułych objęciach chłopaka. Wymowny opis mówi wiele o ich relacji!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars - zasady

W każdym odcinku America’s Got Talent: All-Stars swoje umiejętności wokalne i sceniczne zaprezentuje dziesięciu uczestników. Będą walczyć o 5 finałowych miejsc. Jurorzy, wskazując osobę, która ma wystąpić w ostatnim odcinku, będą wciskać złote przyciski. Udział w głosowaniu wezmą także widzowie programu, którzy będą głosować na swojego faworyta. w ostatnim odcinku zobaczymy 11 artystów. Wtedy też widzowie wybiorą najlepszego z nich.

Magda Welc wygrała 3. edycję Mam Talent. Wokalistka zmieniła się nie do poznania!

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars - kiedy?

Występ Sary James w America’s Got Talent: All-Stars z pewnością jest bardzo wyczekiwany przez fanów artystki. Początek programu jest zaplanowany na poniedziałek 2 stycznia, co oznacza, że finału możemy spodziewać się 13 lutego 2023. Na ten moment niewidomo jeszcze, w którym odcinku America’s Got Talent: All-Stars pojawi się Sara James.