Sara James w America’s Got Talent: All-Stars - kiedy? Gdzie i o której oglądać występ Polki?

2022-11-26 12:20
Sara James
Autor: Cover Images/East News

Występ Sary James w America’s Got Talent: All-Stars z pewnością jest wspaniałą nowiną dla wszystkich fanów artystki. Młoda wokalistka kolejny raz zaprezentuje swoje wokalne umiejętności i zawalczy o zwycięstwo w amerykańskim Mam Talent. Kiedy odbędzie się emisja America’s Got Talent: All-Stars? Sprawdziliśmy!

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars zawalczy o zwycięstwo! Kiedy i o której oglądać występ Polki? Telewizja NBC poinformowała, że już wkrótce odbędzie się specjalna edycja All Starts, w której wystąpi 60 uczestników poprzednich edycji. Amerykański Mam Talent, oprócz standardowej wersji, w której pojawiają się niesamowicie utalentowani wokaliści, muzycy, akrobaci i magicy ma również oryginalne odsłony takie jak America's Got Talent: The Champions czy America's Got Talent: Extreme. Tym razem przyszła pora na nowy wariant programu, czyli America's Got Talent: All-Stars. Sara James będzie jedną z gwiazd, które pojawią się w wyjątkowym formacie show.

Roksana Węgiel w czułych objęciach chłopaka. Wymowny opis mówi wiele o ich relacji!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars - zasady

W każdym odcinku America’s Got Talent: All-Stars swoje umiejętności wokalne i sceniczne zaprezentuje dziesięciu uczestników. Będą walczyć o 5 finałowych miejsc. Jurorzy, wskazując osobę, która ma wystąpić w ostatnim odcinku, będą wciskać złote przyciski. Udział w głosowaniu wezmą także widzowie programu, którzy będą głosować na swojego faworyta. w ostatnim odcinku zobaczymy 11 artystów. Wtedy też widzowie wybiorą najlepszego z nich.

Magda Welc wygrała 3. edycję Mam Talent. Wokalistka zmieniła się nie do poznania!

Sara James w America’s Got Talent: All-Stars - kiedy?

Występ Sary James w America’s Got Talent: All-Stars z pewnością jest bardzo wyczekiwany przez fanów artystki. Początek programu jest zaplanowany na poniedziałek 2 stycznia, co oznacza, że finału możemy spodziewać się 13 lutego 2023. Na ten moment niewidomo jeszcze, w którym odcinku America’s Got Talent: All-Stars pojawi się Sara James.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze