sanah

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

sanah po angielsku. Ta wersja podbiła serca słuchaczy!

2023-10-12 14:56

Zastanawialiście się kiedyś jak brzmiałyby utwory sanah po angielsku? Jeśli tak, to mamy dla Was coś specjalnego! Melancholijny kawałek 2:00 w wersji angielskojęzycznej podbija jedną z popularnych platform i staje się coraz większym hitem. Posłuchajcie sami i koniecznie dajcie znać, co o tym myślicie.

Zuzanna Grabowska w krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Artystka zaśpiewała już na największych scenach w naszym kraju zdobywając najważniejsze nagrody w naszym rodzimym przemyśle muzycznym. sanah wyróżnia nie tylko ogromny talent i niesłychana muzykalność, ale także charakterystyczny dla wokalistki urok osobisty. Gwiazda z łatwością łączy slang z poezją, co spodobało się nie tylko jej młodszym fanom, ale również nieco starszej widowni. Nic dziwnego, że jej stadionowa trasa koncertowa wyprzedała się w ekspresowym tempie pobijając kolejne rekordy. Miłośnicy jej utworów nieustannie czekają na więcej. Wiele osób również zastanawia się, czy Zuzia otworzy się również na zagraniczny rynek muzyczny i zacznie tworzyć w innych językach. Wiele osób chciałoby usłyszeć sanah po angielsku. Wygląda na to, że marzenia się spełniają. Na TikToku fruwa angielska wersja utworu 2:00!

Piotr Kupicha zachwyca się sanah. Wystąpili na jednej scenie!

sanah - 2:00 po angielsku

Jeden z twórców postanowił wziąć na warsztat uwielbiany przez fanów Zuzanny kawałek 2:00 i przerobić tekst na angielski. Następnie wziął do ręki gitarę, nagrał krótkie wideo i wrzucił na TikToka, by jego fani mogli ocenić, jak poradził sobie z tym niezwykle trudnym wyzwaniem. Wygląda na to, że taka wersja niesamowicie przypadła wszystkim do gustu, ponieważ pod nagraniem możemy zobaczyć same pozytywne komentarze, w których słuchacze chwalą utalentowanego artystę nie tylko za wspaniały głos, ale również warstwę tekstową. Jak wiemy, czasem przetłumaczenie konkretnych wersów na inny język wcale nie jest takie łatwe.

wspaniałe wykonanie 🥰 nagrasz całość na yt to słuchania?

W tej wersji to jest Hit w Twoim wykonaniu. Mógłbym na okrągło słuchać tego w Radiu... 👌👌👌👋👋

Mega, lepsze niż oryginał! 😍

Okazuje się, że tym znakomitym artystą, który podjął się zadania jest Adam Kalinowski, który brał udział m.in. w Idolu czy The Voice of Poland. Co myślicie o jego wersji?

Listen on Spreaker.