sanah jako 5-letnia dziewczynka. Gwiazda ujawniła urocze nagrania

i

Autor: AKPA / Magic Records Poland sanah jako 5-letnia dziewczynka. Gwiazda ujawniła urocze nagrania

sanah jako 5-letnia dziewczynka. Gwiazda ujawniła urocze nagrania

2023-03-03 12:58

sanah nie tak dawno zakończyła bardzo udaną trasę koncertową Bankiet Tour, ale nie pozwala o sobie zapomnieć. Właśnie sprezentowała fanom nową piosenkę i teledysk do niej, w którym ujawniła sporo zaskakujących zdjęć z rodzinnego archiwum!

Sanah jako mała dziewczynka wywołała sporą ekscytację swoich fanów. Gwiazda pokazała, jak wyglądała będąc 5-latką, a wszystko to za sprawą teledysku utworu pt. Płomień. Piosenkę fani mogli już usłyszeć w wersji koncertowej, bo rozpoczynała ona koncerty podczas wspomnianej już trasy Bankiet Tour. 

Wymarzyłam coś na moich piątych urodzinach – zwierza się w utworze sanah. Marzenia miały związek z tym, co przed laty widziała w filmach. Wspomina też o tańczeniu na stołach i śpiewaniu tak dużo i często, aż traciła głos. Wyznaje odnośnie do swoich marzeń z dzieciństwa, że ten sen choć chwilę się tlił, dziś mnie pozbawia całych sił. Oraz że płomień marzeń pochłonął wszystko, co dawało cień. Czyli że jednak czasem niełatwo jest być gwiazdą takiego formatu… 

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

sanah jako mała dziewczynka - wideo

Balladowa kompozycja ma autobiograficzny tekst, a w ilustrującym ją teledysku wykorzystano dużo materiałów z rodzinnego archiwum. Dzięki temu możemy podziwiać artystkę zarówno jako malutką dziewczynkę, nieco większą, w wieku szkolnym, a także już występującą na scenie i grającą na skrzypcach. W klipie jest też ujęcie sanah ze złamanym nosem!

Sanah ogłosiła ŚWIATOWĄ trasę koncertową! W tych krajach wystąpi gwiazda

Przypomnijmy, że wydana wiosną 2022 roku płyta "Uczta" uzyskała status diamentowej za sprzedaż ponad 150 tys. egzemplarzy! Wylądowała też na szczycie listy OLIS. Album wypełniły duety sanah z wybitnymi artystami, między innymi Dawidem Podsiadło, Darią Zawiałow, Arturem Rojkiem, Anią Dąbrowską, czy Kwiatem Jabłoni.  Parę miesięcy po Uczcie, w listopadzie 2022, sanah uraczyła fanów kolejną płytą. Na albumie sanah śpiewa poezyje artystka zinterpretowała wiersze swoich ulubionych autorów, w tym Słowackiego, Mickiewicza, Szymborskiej, Asnyka, czy Edgara Allana Poe. Płyta uzyskała status platynowej i także zawędrowała na szczyt listy OLIS.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE