Sami Harb - wiek, dziewczyna, pochodzenie, Instagram. Kim jest?

2020-08-30 20:20
Sami Harb wiek, dziewczyna, instagram. Kim jest uczestnik nowego programu The Four. Bitwa o sławę
Autor: WBF Agencja Fotograficzna Sami Harb wiek, dziewczyna, instagram. Kim jest uczestnik nowego programu The Four. Bitwa o sławę

Sami Harb przyleciał do Polski z New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Jego korzenie jednak sięgają do Bejrutu, gdzie spędził długi czas na podróżowaniu i poszukiwaniu inspiracji muzycznych. Postanowił jednak przeprowadzić się do Polski i wziąć udział w Voice of Poland. Co wiadomo o utalentowanym wokaliście? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Sami Harb to wokalista, który przyleciał do naszego kraju, prosto z New Jersey. Artysta przez długi czas szukał inspiracji do tworzenia muzyki. Za namową swoich przyjaciół, Sami zgłosił się do programu Voice of Poland. Wokalista wybrał drużynę Andrzeja Piasecznego i bardzo dobrze poradził sobie w muzycznym show Telewizji Polskiej. Dotarł do półfinału. Co jeszcze wiadomo o Samim? Gdzie będzie można go oglądać? Szczegóły na ESKA.pl

Sami Harb: wiek

Sami Harb urodził się w 1989 roku. To oznacza, że w 2020 będzie obchodził 31 urodziny.

Sami Harb: dziewczyna

Artysta nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Nie ma informacji o tym, czy Sami ma dziewczynę.

Sami Harb: pochodzenie

Sami Harb do Polski przyleciał ze Stanów Zjednoczonych. Jednak jego korzenie sięgają Bejrutu, w którym się urodził i wychował. 

Sami Harb: Instagram

Sami na swoim instagramie @sami_harb_official publikuje wiele zdjęć z podróży. Artysta wrzuca również fotki zza kulis produkcji telewizyjnych.

Sami Harb: Voice of Poland

Sami Harb wziął udział w VII edycji programu Voice of Poland. Niestety, nie dostał się do ścisłego finału, w którym znaleźli się Kasia Góras, Mateusz Grędziński, Ania Karwan i Weronika Curyło.

Sami Harb: The Four. Bitwa o sławę

30-letni Amerykanin teraz bierze udział w talent show The Four. Bitwa o sławę. Będziemy mogli zobaczyć go na szklanym ekranie już 7 marca na antenie Polsatu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze