Sami Harb - wiek, dziewczyna, pochodzenie, Instagram. Kim jest?

2020-07-12 20:28
Sami Harb wiek, dziewczyna, instagram. Kim jest uczestnik nowego programu The Four. Bitwa o sławę
Autor: WBF Agencja Fotograficzna Sami Harb wiek, dziewczyna, instagram. Kim jest uczestnik nowego programu The Four. Bitwa o sławę

Sami Harb przyleciał do Polski z New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Jego korzenie jednak sięgają do Bejrutu, gdzie spędził długi czas na podróżowaniu i poszukiwaniu inspiracji muzycznych. Postanowił jednak przeprowadzić się do Polski i wziąć udział w Voice of Poland. Co wiadomo o utalentowanym wokaliście? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Sami Harb to wokalista, który przyleciał do naszego kraju, prosto z New Jersey. Artysta przez długi czas szukał inspiracji do tworzenia muzyki. Za namową swoich przyjaciół, Sami zgłosił się do programu Voice of Poland. Wokalista wybrał drużynę Andrzeja Piasecznego i bardzo dobrze poradził sobie w muzycznym show Telewizji Polskiej. Dotarł do półfinału. Co jeszcze wiadomo o Samim? Gdzie będzie można go oglądać? Szczegóły na ESKA.pl

Sami Harb: wiek

Sami Harb urodził się w 1989 roku. To oznacza, że w 2020 będzie obchodził 31 urodziny.

Sami Harb: dziewczyna

Artysta nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Nie ma informacji o tym, czy Sami ma dziewczynę.

Sami Harb: pochodzenie

Sami Harb do Polski przyleciał ze Stanów Zjednoczonych. Jednak jego korzenie sięgają Bejrutu, w którym się urodził i wychował. 

Sami Harb: Instagram

Sami na swoim instagramie @sami_harb_official publikuje wiele zdjęć z podróży. Artysta wrzuca również fotki zza kulis produkcji telewizyjnych.

Sami Harb: Voice of Poland

Sami Harb wziął udział w VII edycji programu Voice of Poland. Niestety, nie dostał się do ścisłego finału, w którym znaleźli się Kasia Góras, Mateusz Grędziński, Ania Karwan i Weronika Curyło.

Sami Harb: The Four. Bitwa o sławę

30-letni Amerykanin teraz bierze udział w talent show The Four. Bitwa o sławę. Będziemy mogli zobaczyć go na szklanym ekranie już 7 marca na antenie Polsatu.

Najnowsze