Rudimental

i

Autor: materiał prasowy/ Warner Music

Rudimental - zaskakujący teledysk do najnowszego singla Scared Of Love!

2019-01-31 20:13

Nowości muzycznych 2019 ciąg dalszy! Rudimental wypuścił teledysk do najnowszego utworu Scared of Love. Sprawdźcie go już teraz na ESKA.pl

Rudimental - teledysk do najnowszego singla Scared Of Love! Po piątkowej premierze trzeciego albumu grupy Rudimental, Toast To Our Differences zespół prezentuje nietypowy klip do najnowszego singla Scared Of Love. To klimatyczny, nastrojowy utwór, który rozwija się w taneczny numer prowadzony przez wyraziste żeńskie wokale Ray BLK oraz Stefflon Don! Będzie hit?

Konkurs: wygraj płytę RUDIMENTAL – Toast To Our Differences!

Rudimental - teledysk do Scared of Love

Rudimental wypuścił ostatnio trzeci album Toast To Our Differences. Znalazł się na nim kawałek Scared of Love, do którego teledysk ujrzał właśnie światło dzienne. Jesteście ciekawi, jak tym razem wygląda klip grupy? Teledysk znajdziecie poniżej. 

Rudimental - Toast To Our Differences

Toast To Our Differences to jednocześnie najbardziej ambitne i zróżnicowane dzieło zespołu, które udowadnia że nie istnieje coś takiego, jak granice w muzyce tanecznej. Materiał powstawał blisko trzy lata i jest celebracją różnorodności – kultur, stylów, dźwięków. Zespół Rudimental, czyli Piers Agget, Amir Amor, Kesi Dryden i Leon "DJ Locksmith" Rolle, zaprosili do współpracy szereg wspaniałych gości. Są w tym gronie między innymi: Rita Ora, Tom Walker, RAYE, Dan Caplen, Jess Glynne, Macklemore, Ladysmith Black Mambazo, Stefflon Don, Ray BLK.

Rudimental - Home

Debiutancka płyta Rudimental Home, zdobyła szczyt notowania w Wielkiej Brytanii i zyskała status podwójnie platynowy, zaś w Polsce pokryła się złotem. Drugi album brytyjskiej grupy, We The Generation, powtórzył sukces debiutanckiego Home i zadebiutował na szczycie zestawienia albumów w Wielkiej Brytanii. 

Przypomnijmy, że Rudimental odwiedzą Polskę już w lipcu tego roku na Open'er Festival!

Sonda
Wybierz Najlepszy Teledysk 2018 roku!