Rudimental

i

Autor: Materiały prasowe

Konkurs: wygraj płytę RUDIMENTAL – Toast To Our Differences!

2019-01-31 13:46

Album Toast To Our Differences może być Twój! Dowiedz się, jak zgarnąć płytę na ESKA.pl!

Album "Toast To Our Differences" to efekt trzech lat pracy Rudimental, laureatów BRIT Award. W skład zespołu wchodzą Amir Amor, Piers Agget, Kesie Dryden i DJ Locksmitha. To jednocześnie najbardziej ambitne i zróżnicowane dzieło zespołu, które pokazuje, że nie istnieje coś takiego, jak granice w muzyce tanecznej. Singlami promującymi album były; brytyjski numer jeden "These Days" (feat. Jess Glyne, Macklemore & Dan Caplen), który jest na razie najlepiej sprzedającym się singlem na Wyspach w 2018 roku, a także „Sun Comes Up” (feat James Arthur) oraz "Let Me Live" wyprodukowany z Major Lazer i z udziałem Anne-Marie i Mr. Eazi. Poznaliśmy też utwór tytułowy "Toast To Our Differences" oraz najnowszą balladę "Walk Alone", w której gościnnie śpiewa Tom Walker. Dodatkowo Maleek Berry i RAYE pojawiają się w piosence "1by1". Raper Stefflon Don ozdobił głosem "Scared Of Love", a Rita Ora lśni w kompozycji "Summer Love". Kojey Radical i Kabaka Pyramid występują wspólnie w piosence "No Pain". Oprócz nich są jeszcze, chociażby Chronixx, Eli Ingram, Hak Baker, Maverick Sabre, OLIVIA, Protoje, Shungudzo, Kevin Garrett & Raphaella.

Co to za program? Rozpoznasz po jednym kadrze?

Pytanie 1 z 10
Co to za program?
Zdjęcie

Konkurs - wygraj płytę RUDIMENTAL - Toast To Our Differences!

Płyta RUDIMENTAL - Toast To Our Differences może być Twoja! Mamy dla was 3 płyty. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy wykonać odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Dlaczego to Ty powinieneś wygrać? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 11 lutego 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres [email protected]. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 12 lutego! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Gromee i Netta podbiją świat! Bassa Sababa to HIT na Eurowizję?