Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Memy zalewają sieć, a Adele dedykuje parze koncert

2016-09-21 13:17

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta stał się faktem. Informacja o rozstaniu jednej z najpopularniejszych par show biznesu wywołała falę dyskusji. Adele zadedykowała nawet Angelinie i Bradowi swój koncert. Jednak internauci nie mają skrupułów i zalewają sieć memami!

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta potwierdzony. Oficjalne oświadczenie wydane przez adwokata aktorki rozwiało wszelkie wątpliwości, a rozwód o którym spekulowało się od dawna stał się faktem. Angelina Jolie pozew rozwodowy złożyła w poniedziałek 19 września. Powodem takiej decyzji mają być różnice nie do pogodzenia. - Decyzja została podjęta ze względu na zdrowie rodziny. Jolie nie będzie tego komentować oraz prosi o uszanowanie prywatności w tym czasie - powiedział Robert Offer w komunikacie, który opublikowała agencja Reutera.

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina i Brad byli małżeństwem od dwóch lat, jednak ich związek rozpoczął się w 2004 roku. Para ma szóstkę dzieci, w tym troje adoptowanych. Informacje o rozwodzie jednej z najbardziej popularnych par show biznesu zelektryzowały ludzi na całym świecie. Do całej sprawy odniosła się nawet Adele, która zadedykowała aktorom swój koncert. - To koniec pewnej ery - powiedziała Adele podczas swojego koncertu na Madison Square Garden w Nowym Jorku.

#Brangelina - memy

Internauci jednak bez żadnych skrupułów odnoszą się do rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Błyskawicznie po informacji o rozwodzie sieć zalała fala memów. Internauci przypominają głównie Jennifer Aniston, którą Brad Pitt zostawił dla Angeliny Jolie.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze