Rosalie. łączy siły z Lil Zey, głośną przedstawicielką tureckiej sceny!

2021-09-15 15:35
Rosalie. łączy siły z Lil Zey, głośną przedstawicielką tureckiej sceny!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Rosalie. łączy siły z Lil Zey, głośną przedstawicielką tureckiej sceny!

Zaskakujące wcielenie Rosalie. w singlu 80 Kere. Gwiazda polskiej sceny połączyła siły z artystką, która podbija turecki rynek. Mowa o Lil Zey. Jak brzmi ich wspólna piosenka? Przekonajcie się słuchając jej premierowo już teraz.

Lil Zey, jedna z najbardziej wpływowych artystek tureckiej sceny, wydaje singiel 80 Kere we współpracy z odnoszącą sukcesy na polskim rynku muzycznym – Rosalie. Producentami świeżej współpracy są Murat Tekin i Borat Berkin Laleli, a teledysk do utworu wyreżyserował Melih Kun.

Lil Zey - kim jest?

Lil Zey to turecka piosenkarka, raperka i DJka. Po ukończeniu Berklee College of Music w Bostonie, przeniosła się do Atlanty w stanie Georgia gdzie odbyła staż w dziale A&R w RedZone Entertainment u zdobywcy nagrody Grammy, producenta płytowego, Tricky'ego Stewarta i Teriusa, The Dream, Nasha. Podczas pobytu w Atlancie, Lil Zey rozpoczęła także swoją karierę DJ-ki. Po podpisaniu kontraktu z Universal Music Turkey, Lil Zey wydała z sukcesem kilka singli, a następnie połączyła siły z uznanym raperem Luciano w utworze Elmas, który w dniu premiery został odsłuchany ponad milion razy i znalazł się na szczycie list przebojów zarówno w Niemczech jak i Turcji. Lil Zey wkracza teraz na międzynarodową scenę muzyczną i przygotowuje się do wydania kolejnych międzynarodowych projektów.

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem, a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma m.in. Enuff EP i album Flashback oraz wspólne nagrania z Taco Hemingway'em, Tym Typem Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu 2020, nakładem DEF JAM Recordings Poland ukazał się jej kolejny album IDeal. Krążek został wyróżniony nagrodą Fryderyka w kategorii Album Roku Soul, R&B, Gospel.

Najnowsze