Roksana Węgiel - Korona. W teledysku pojawiła się Oliwia Górniak

2021-06-11 11:46 Adrian Rybak
Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak
Autor: TVP

Roksana Węgiel powróciła z nowym utworem. Dostępny jest już teledysk do piosenki Korona. Pojawiła się w nim znana twarz. Mowa o Oliwii Górniak, która towarzyszyła Roxie w programie Dance Dance Dance. Przypominamy, że nastolatki wygrały program. W jakiej roli Oliwia występuje w teledysku?

Roksana Węgiel powróciła do muzyki. Znamy już jej nowy singiel, który nosi tytuł Korona. Utwór był wyczekiwany od dawna, ponieważ Roksana zapowiadała, że będzie to wielka zmiana w jej karierze. - To będzie totalnie nowa odsłona Roxie i ja nie mogę się już doczekać, aż będę mogła ją zaprezentować. Utwór będzie nosił tytuł Korona i jest to trochę taki pop - taki bardziej, bym powiedziała, alternatywny pop, więc coś nowego - zapowiedziała nową erę w swojej twórczości - powiedziała jakiś czas temu Roxie w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Piosenka Korona jest już opublikowana i fani artystki odetchnęli z ulgą. W utworze Korona faktycznie można usłyszeć inspirację muzyką alternatywną, jednak nadal jest to radiowy kawałek. Roksana Węgiel kolejny raz może podbić listy przebojów. Opublikowano także teledysk, a w nim pojawiła się Oliwia Górniak.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel - Korona. Teledysk

Roksana Węgiel teledysk do piosenki Korona pokazała w piątek 11.06.2021. Na nagraniu pokazana jest Roxie, która ma zaprezentować skomplikowaną choreografię na teatralnej scenie. Towarzyszą jej tancerze Agustina Egurroli oraz jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Nastolatki razem wygrały Dance Dance Dance. Oliwia wciela się w rolę jednej z tancerek, które towarzyszą Roksanie podczas występu.

Oliwia Górniak - kim jest koleżanka Roksany Węgiel?

Oliwia Górniak to koleżanka Roksany Węgiel. W 2021 roku skończy 17 lat, czyli jest o rok starsza od Roxie. Oliwia uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, gdzie również mieszka. Uwielbia taniec i ma na swoim koncie kilka osiągnięć w tym temacie. Oliwię możecie znaleźć na Insatgramie, gdzie bardzo często się udziela.

Najnowsze