Robert M dziękuje fanom za ESKA Music Awards 2013 nowym remiksem Children Of Midnight! [VIDEO]

2013-08-07 11:56

Robert M i Tommy La Verdi na ESKA Music Awards 2013 porwali publiczność swym przebojem Children Of Midnight. Na swoim facebooku Robert M podziękował fanom za żywiołowe przyjęcie i ujawnił nowy remiks Children Of Midnight w wykonaniu Mafia Mike! Na ESKA.pl nowy remiks i zdjęcia z gali EMA!

Robert M i Tommy La Verdi na ESKA Music Awards 2013 porwali publiczność swym przebojem Children Of Midnight. Na swoim facebooku Robert M podziękował fanom za świetne przyjęcie i ujawnił nowy remiks Children Of Midnight!

>>> ESKA Music Awards 2013 - kto wygrał? Co działo się na scenie? Sprawdź naszą relację!

Jutro [6 sierpnia] o 18:00 dam Wam klubowy remix "children of midnight" do pobrania, remix przygotował Mafia Mike tymczasem wersja pop-owa z albumu, chciałbym Wam raz jeszcze podziękować za atmosferę na EMA, Kiedy występowaliśmy z tym kawałkiem emocje były nie do opisania ! peace ;-) - taki wpis pojawił się na facebooku Roberta w poniedziałek 5 sierpnia wieczorem. I rzeczywiście, nowy remiks pojawił się na fanpage Roberta zgodnie z zapowiedzią.

>>> Seksmodelka w serialu Miłość Na Bogato. Kim jest Monika Pietrasińska?

Posłuchaj Children Of Midnight w remiksie Mafia Mike - na Eska.pl!


Zobacz nakręcony przez jednego z fanów wykon Children Of Midnight z gali ESKA Music Awards 2013 - na Eska.pl!Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze