Rihanna

i

Autor: EAST NEWS/Ferrari Press/Lionsgate Rihanna wraca do muzyki po 6 latach.

Rihanna wraca do muzyki! Znana data premiery pierwszej piosenki od 6 lat

2022-10-26 13:23

Rihanna powraca! To informacja, na którą jej fani czekali aż 6 lat. Tyle czasu minęło od jej ostatniej płyty. Wiele osób zastanawiało się, czy artystka w ogóle wróci na scenę. Teraz już wiadomo, że tak się stanie. Data premiery jej nowego singla jest już znana. Ukaże się on szybciej, niż się spodziewacie.

Rihanna to bez wątpienia jedna z największych popowych gwiazd na świecie. Jeszcze niedawno wielu jej fanom wydawało się, że artystka na zawsze porzuciła karierę muzyczną aby skupić się na swojej marce kosmetyków. Takie podejrzenia nie dziwiły, ponieważ od premiery ostatniej piosenki Rihanny minęło już 6 lat. W 2016 roku wydała album pod tytułem ANTI. To z tego krążka pochodziły takie hity jak Needed Me, Love On The Brain oraz Work, który nagrała razem z raperem Drake'm. Kilka tygodni temu poinformowano, że Rihanna w 2023 roku wystąpi na Super Bowl. Pojawiły się spekulacje, że wiąże się to z nowościami muzycznymi. Teraz wiadomo już, że plotki okazały się prawdą. Znamy datę premiery nowej piosenki Rihanny!

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna i Beyoncé wystąpią w Polsce w 2023? Trasy koncertowe coraz bardziej realne!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Rihanna - premiera nowej piosenki

Marzenia wielu fanów wreszcie się spełnią. Rihanna zapowiedziała premierę nowej piosenki, która będzie singlem promującym film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Utwór będzie miał swoją premierę już w piątek, 28 października 2022. Tytuł singla na razie nie jest znany.

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna przyłapana przez paparazzi. Tak wygląda po porodzie!

Rihanna - płyty, piosenki

Od 2005 roku Rihanna wydała pięć albumów - Music of the Sun, A Girl Like Me, Good Girl Gone Bad, Rated R, Loud, Talk That Talk, Unapologetic i ANTI. Jej najpopularniejsze piosenki to Umbrella, Russian Roulette, Don't Stop The Music, Only Girl, Man Down, We Found Love, Diamonds, Love On The Brain czy Rude Boy.