Rihanna przyłapana przez paparazzi. Tak wygląda po porodzie!

2022-07-16 20:44 Adrian Rybak
Rihanna
Autor: Walik Goshorn/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East News Rihanna pokazał się po urodzeniu dziecka.

Rihanna to gwiazda, której ciążą żyły media z całego świata. Słynna piosenkarka i jej partner raper A$AP Rocky zostali już rodzicami. Od dnia narodzin dziecka RIhanna nigdy nie pokazała się publicznie. Teraz to się zmieniło, ponieważ fotoreporterzy przyłapali artystkę. Jak gwiazda wygląda po porodzie?

Rihanna dołączyła do grona celebrytek, które zostały matkami. Kiedy na początku 2022 roku pojawiły się zdjęcia piosenkarki w towarzystwie swojego partnera, świat mediów nie mówił o niczym innym. Rihanna pokazała się wtedy z ciążowym brzuszkiem. Wielu fanów czekało na dzień narodzin dziecka. W maju poinformowano, że syn Rihanny i popularnego rapera jest już na świecie. Piosenkarka nigdy nie pokazała się publicznie od dnia porodu, a więc nikt nie wiedział, jak aktualnie wygląda. Teraz się to zmieniło. Artystka została przyłapana przez paparazzi. Jak teraz prezentuje się Rihanna?

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears, Rihanna i nie tylko. Najgłośniejsze ciążę gwiazd ostatnich lat

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Rihanna - tak wygląda po ciąży!

Rihanna została przyłapana w bardzo codziennej stylizacji. Na zdjęciu widzimy ją w czarnych ubraniach. Ma na sobie za dużą, grubą kurtkę, przez co nie widać jej aktualnej figury. Niektórych internautów zaskoczyło, że piosenkarka zdecydowała się na taki look w lato. Fotografię zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Dior zrobił to tylko dla Rihanny. Skompletowała wyprawkę dla dziecka

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE